| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat karkonoski
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Krzyż pokutny I
284
m
Siedlęcin
Cegielnia
385
m
Siedlęcin
Strzyżowiec 86
594
m
Strzyżowiec
Rekultywacja Wysypiska Odpadów Kom...
659
m
Siedlęcin
Strzyżowiec 85
632
m
Strzyżowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Lwówecka 19

Dawniej: Budynek mieszkalno - biurowy "Bacutil-u"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Dziękuje Ci fantomie, górna cześć tej pocztówki to : na prawo dawna Cegielnia, zostało po niej kilka murków w lesie na prawo przy drodze Siedlęcin - Strzyżowiec, i na lewo w oddali dawne Przedsiębiorstwo Utylizacji Zwierząt "Bacutil" , zkład działał jeszcze do 1994 roku.Co do ciegielni to utworzę obiekt i sfotografuje to co z niej zostało.Natomiast dawny "Bacutil" to dziś prywatny budynek mieszkalny ulica Lwówecka numer...jutro sprawdze.
2015-03-05 18:40:00 (11 lat temu)
Budynek miał mieszkania dla pracowników "Bacutilu-" i na parterze po prawej stronie część biurową.
2015-09-23 20:52:58 (10 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Raczej zabudowania po fabryczne, moje miejsce...też mam foty z tego punktu.
2016-03-19 20:14:25 (10 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Właściwie to nie wiedziałem jak ten budynek określić.
2016-03-19 21:24:28 (10 lat temu)
Ale żeś muciek sfocił :-)
2016-07-21 20:11:54 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: Pijemy to mleko, odbiera je największa w regionie mleczarnia.
2016-07-21 20:13:23 (9 lat temu)
mniszek
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Wypasione foto:)
2016-07-21 22:05:58 (9 lat temu)
Hellrid
 
Lubie tego typu fotki, nie wymagające prostowania, a przy okazji także braku kombinacji z niebem, który często psuje efekt zdjęcia. :)
2016-10-10 19:52:17 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Sympatyczne stado :-)
2017-07-03 08:58:22 (8 lat temu)
Świetne ujęcie ! Sielski wiejski klimacik.
2017-07-03 14:13:35 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet