| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (57)
Obiekty w okolicy
Stalowa 10
32
m
Warszawa
Mała 9
34
m
Warszawa
Mała 7a
37
m
Warszawa
Stalowa 11
43
m
Warszawa
Mała 8
47
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Czteropiętrowa kamienica przy ul. Małej 7 została wzniesiona w latach 1908-1909 dla Stanisława i Leokadii Rabeckich. Posiada kilkanaście lokali mieszkalnych i jeden lokal użytkowy.
Tuż przed wybuchem wojny właścicielem nieruchomości był Radzisław Rabecki.
W 1945 roku kamienica przeszła na podstawie dekretu Bieruta na własność miasta.
Obiekt jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków. www.twoja-praga.pl
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stanisław A.
 
+5 głosów:5
Jaki to jest mądry wynalazek!
Jakbym taką miał przy podjeździe do garażu to zderzak nie byłby otarty... :-)
2013-10-31 20:59:13 (12 lat temu)
† ML
 
+8 głosów:8
do Stanisław A.: Tylko wygięta felga... :-(
2013-10-31 21:29:07 (12 lat temu)
† ML
 
do Stanisław A.: A tak serio to wynalazek "prosty, ale gustowny". Sam wielokrotnie widziałem jak wóz z węglem sam się "nastawiał" i gdyby nie ta "bania" to skosiłby narożnik bramy. W "mojej" bramie był jeszcze wewnętrzny krawężnik. który nie pozwalał porysować ładunkiem ścian bramy. "Moja brama" to Brzozowa 2/4.
2013-11-01 01:46:30 (12 lat temu)
Stanisław A.
 
+4 głosów:4
do † ML: Felgi to mi się już wygły na krawężnikach... ;-)
2013-10-31 22:45:20 (12 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:4
do Stanisław A.: A próbowałeś hamować przed wjechaniem na chodnik? Ponoć to felgom pomaga zachować fason ;-))
2013-11-01 00:16:53 (12 lat temu)
Stanisław A.
 
+1 głosów:1
do pawulon: O kurcze! Nie pomyślałem o tym... ;-))
2013-11-01 10:22:30 (12 lat temu)
do † ML: Oczywiście masz rację!
Mam gdzieś zdjęcie "baby" w postaci krasnala. Zrobione w Częstochowie parę lat temu. Muszę poszukać, może nada się do FP.
2013-11-01 10:25:51 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet