| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat malborski

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zdjęcia lotnicze

1 subskrypcja
malborski /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hauka
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu widzimy już Basztę nad Piekarnią która odbudowano w 1937 roku.
2022-02-23 13:18:15 (4 lata temu)
Hauka
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu widzimy już Basztę nad Piekarnią która odbudowano w 1937 roku.
2022-02-23 13:18:10 (4 lata temu)
Hauka
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu widzimy już Basztę nad Piekarnią która odbudowano w 1937 roku.
2022-02-23 13:18:00 (4 lata temu)
Hauka
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu widzimy już Basztę nad Piekarnią która odbudowano w 1937 roku.
2022-02-23 13:17:52 (4 lata temu)
Hellrid
 
+2 głosów:2
Dodałem i poprawiłem nazewnictwo ulic, kilka dubli i błędów...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2015-02-18 10:51:37 (11 lat temu)
Hauka
 
+1 głosów:1
Zdjęcie sprzed odbudowy obwarowań bollwerku Plauena czyli sprzed 1926 roku.
2022-02-23 13:23:50 (4 lata temu)
esski
 
Czy w Malborku było coś takiego, aby posyłać kilka dywizjonów bombowych?
2013-12-10 16:13:33 (12 lat temu)
mag
 
Lotnisko w Malborku. Mozna by było obrócić fotkę o 180 stopni
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2014-07-08 12:27:19 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2014-01-02 14:28:47 (12 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję :)
2014-01-02 14:47:34 (12 lat temu)
Hellrid
 
+2 głosów:2
No to po marlborku :) mike sprawdź pocztę ;).
2015-02-16 13:06:01 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Biedne miasto, akurat to co najciekawsze (prócz zamku) zrównano z ziemią.
2015-02-16 18:24:28 (11 lat temu)
WW
 
do Neo[EZN]: Ciekawe, że stare miasto sprowadzało się w zasadzie do ulicorynku i jednej równoległej ulicy z zapleczem.
2015-02-16 19:59:59 (11 lat temu)
Hellrid
 
+2 głosów:2
do WW: Jak będzie zapotrzebowanie to się wrzuci część z 33 zdjęć lotniczych z tego przelotu... typowałem to jako najważniejsze. Mike16 - jeśli Cię Malbork ciekawi, to możemy zacząć przewracanie do góry nogami całego miasta, wpierw ulice..
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2015-02-16 21:51:27 (11 lat temu)
mike016
 
do Hellrid: No to do dzieła :) P.s. Większość znaczników dodana.
2015-02-16 22:00:15 (11 lat temu)
do Hellrid: Dzień dobry! Byłbym bardzo zainteresowany zdjęciami z przelotu nad Marienburgiem! Proszę o kontakt! Tutaj, lub na michal.m.kierzkowski@gmail.com
2025-05-13 02:47:57 (rok temu)
esski
 
To nie jest Breslau/Wrocław... Most kolejowy obok drogowego to tylko Warszawski.. nie pasuje
2017-04-21 22:39:14 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
Dlaczego nie Polska, a Malbork panowie braliście pod uwagę? Zamek sprytnie zamaskowany :)
2017-04-21 22:48:29 (9 lat temu)
labeo7
 
do esski : Też pomyślałem o mostach Warszawskich, ale poza tym nic się nie zgadza. To raczej nie jest Polska.
2017-04-21 22:41:40 (9 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do ritterswalder: Mów mu wuju :) miodzio
2017-04-21 22:52:58 (9 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Rzeczywiście zamek wtopił się w tło zdjęcia, ale mosty pasują idealnie. Dzięki!
2017-04-21 22:54:05 (9 lat temu)
esski
 
Dla zainteresowanych: Film dokumentalny, szkoleniowy, USAAF z roku 1945 , dostępny w NARA, nie trzeba czekać na kopię, można obejrzeć już dziś. Cel bombardowań ? Gdynia, Gdańsk, Malbork. Jak tam wrócę to postaram się o lepszą kopię, jeśli mają dostępny sprzęt do skanowania filmów. W NARA przechowywanych jest dość dużo filmów, tak alinatów jak i propagandy niemieckiej , -- mnóstwo wydań DIE DEUTSCHE WOCHENSCHAU, lub też film jak ten
2018-03-12 15:50:30 (8 lat temu)
do esski : Ciekawy kanał -"The Best Film Archives", warto przeglądną ć co tam mają, czy jest on związany z NARA?
2018-03-12 16:02:17 (8 lat temu)
esski
 
do Dariusz Łukasik: Skopiowali zapewne to, co mają w NARA, nie ma innego źródła. Na YT jakośc dość nieciekawa, Ale też jakbym osobiście skanował, to rewelacji zapewne nie będzie. Trzeba będzie próbować. Mam skopiowany film z wakacji w Polsce z 1976 roku, jakość taka sobie.
2018-03-12 16:06:25 (8 lat temu)
10 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet