| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat puławski
Więcej (21)
Najbliższe atrakcje turystyczne
Dwór z Moniaków
1772
m
Janowiec
Skansen budownictwa ludowego
1942
m
Janowiec
Kościół św. Stanisława Biskupa i ś...
2034
m
Janowiec
Zespół klasztorny
3840
m
Kazimierz Dolny
Kamienica Celejowska
3931
m
Kazimierz Dolny

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Przystań Flisacka

Atrakcja turystyczna
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Poproszę o znacznik na mapie.
2022-07-31 09:41:22 (3 lata temu)
Rafał T
 
+7 głosów:7
Możesz wyprostować zdjęcie żeby woda się nie wylała ?
2022-07-31 10:15:56 (3 lata temu)
Dana
 
+5 głosów:5
Myśłałam, że sawickimarcin to "raczkujący" w FP, a dodał już 586 zdjęć :- (
2022-07-31 10:27:56 (3 lata temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
Poprawię ten kadr ... Przyjdzie mój syn - on jest mistrzem fotoszopa ...
2022-07-31 12:05:08 (3 lata temu)
Proszę się już nade mną NIE PASTWIĆ ... Poprosziłem o znacznik a w odpowiedzi uzyskałem KRYTYKĘ a pomocy ani hu-hu ...
2022-07-31 12:06:29 (3 lata temu)
do Rafał T : Chyba nieco przesadzasz ... Niektóre pocztówki wydane przez Wydawnictwa Artystyczne i opublikowane na FP są Bardziej Krzywe ...Po lewej stronie jest więcej lasów i sprawia wrazenie że tam jest wyżej ...To zdjęcie z 'ręki" ... Nie będę dzwigał statywów i stawiał w błocie ...
2022-07-31 11:37:23 (3 lata temu)
do Dana : A jest jakiś limit ... ??? ... Mozna mieć 15 tysięcy zdjęć i jeszcze nieopanowane niektóre czynności ...
2022-07-31 12:08:02 (3 lata temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do Dana : Czyli raczkujący : )
2022-07-31 12:24:52 (3 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Zdjęcia ustawiamy w poziomie w domowym zaciszu.
2022-07-31 11:39:47 (3 lata temu)
fantom
 
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Linia horyzontu ma to do siebie, że jest zawsze linią poziomą. I praw fizyki pan nie zmienisz.
2022-07-31 11:39:49 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Podaj, w którym to miejscu i nie poganiaj ;-) Portal ma swoje zasady i staramy się trzymać jakość dodawanych zdjęć stąd nie raz spotkasz się z uwagami.
2022-07-31 12:10:27 (3 lata temu)
maj
 
do sawickimarcin: Oznaczone, czy to poprawna pozycja?
2022-07-31 12:24:14 (3 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Nie ma limitu. Tylko się oczekuje rozwój uźytkownika. Kaźdy ma swój początek, ale po roce czasu juź bys mial coś sam się nauczyć. Minimalnie to prostowanie, i pamiętanie dokladnego adresu kdzie bylem pare dni temu.
2022-07-31 12:13:26 (3 lata temu)
Dana
 
+7 głosów:7
do sawickimarcin: Masz rację; sama mam dość długi staż, a obawiam się, że niektórych czynności nigdy nie opanuję (chyba wiek robi swoje). Te elementarne, najprostsze starałam się jednak ogarnąć. Uwagi i rady zawarte w komentarzach traktowałam serio - to była potrzebna i nieoceniona pomoc. Jeśli czasem trafiła się jakaś złośliwość, zwykle ją ignorowałam. Wychodzę bowiem z założenia, że jestem w FP, żeby realizować swoje zainteresowania, bawić się i relaksować.
2022-07-31 13:01:10 (3 lata temu)
do ZPKSoft: Z uwagami sie spotykam i je honoruję ... ZŁOŚLIWOŚCI typu ze mi sie WODA ze ZDJĘCIA WYLEJE - NIGDY ... Ty jesteś jedną z osób najbardziej mi przychylnych - Dziękuję ... :)
2022-07-31 14:58:36 (3 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Już ktoś dodał a ja ciut skorygowałem ...Dodał chyba "maj" ... Dziękuję
2022-07-31 15:07:13 (3 lata temu)
do maj: Tak , dziękuję ... Podciągnąłem ciut ten znacznik w kierunku Lądu ...Takiego przeciągania juz sam sie nauczyłem ... Dziękuję
2022-07-31 15:02:42 (3 lata temu)
do Rafał T : Tak RACZKUJĄCY , PYSKATY i na dodatek WYLEWAJĄCY WODĘ ...
2022-07-31 15:03:53 (3 lata temu)
do Dana : No widzisz ...że trudno wszystko opanować ... A ja nie potrafię sie opanować jak mnie ktoś zaczepia i nie puszczam tego mimo uszy ani oczu ...
2022-07-31 15:06:17 (3 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Rafal tylko jako jeden z mala ma odwage napisać to co jest widoczne - "Cesarz jest goly......". To źe reśta grona jakoś niereaguje na Twoje ciągle wirtualne krzyczenie, niepotrzebne wykrzykniky w zdaniach itd. nieoznacza źe masz się tak ciągle zachowiwać. Sam sobie jesteś winien za te uwagy. Prostowanie i wyrównanie zdjięć jest podstawą obróbky. I jeźely narzekaś nad tym, źe Rafal nieszanuje Twoją prace i osobe, poszanuj minimalnie regulamin. Tam jest dokladnie napisane źe zdjięcia mają być wyprostowane i wyrównane. Zgodzileś się na tym, kiedy zakladaleś swoje konto. Dostaleś szanse się rozwijać jak w fotografowaniu, tak i w obróbce zdjięć. Nik po Tobie niechce cuda, to Ty sam masz się postarać o swój rozwój.
2022-07-31 15:42:16 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Skoro umiesz skorygować to i z ich dodawaniem nie powinieneś mieć problemu.
2022-07-31 15:20:07 (3 lata temu)
do ZPKSoft: To będzie kolejny etap ... na razie wole jak "ktoś" doda i ewentualnie skoryguje ... :)
2022-07-31 16:15:16 (3 lata temu)
do vetinari: Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zdjęcie będzie poprawione ... Kwestia tylko JAK je PODMIENIĆ ... ???
2022-07-31 16:31:23 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do sawickimarcin: A my wszyscy pomagający wolimy abyś w tym nas wyręczył ;-) To nie boli a błędy zawsze można skorygować. Najtrudniejszy jest pierwszy raz a potem to już prawdziwe "małe piwo przed śniadaniem" a dla nietrunkowych - bułka z masłem. Jak spróbujesz to posmakujesz ;-) Wszyscy kiedyś tu zaczynaliśmy i niejeden ostro bronił się przed stawianiem znaczników a potem jak dorósł to sam uczył innych.
2022-07-31 16:37:47 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do sawickimarcin: W edycji zdjęcia masz okienko "podmiana zdjęcia", dodajesz nowy plik i klikasz "zapisz dane zdjęcia". I koniec.
2022-07-31 16:40:03 (3 lata temu)
maj
 
do sawickimarcin: Ale to zdjęcie już ktoś ułożył poprawnie
2022-07-31 16:46:52 (3 lata temu)
do sawickimarcin: Juź Ci wyprostowalem.....☺ I na przyśloścz, w górnym pasku naciskaś "Edituj" i potym w tej tabelce wybierasz obcjie "Browse" i odrazu Cie się otwierają Twoje foldery....wybieraś folder, otwierasz i szukać wybrane zdjięcie.....i jest gyt...☺
2022-07-31 16:53:35 (3 lata temu)
do maj: Eeeeeee ... Ja nie widzę dużej różnicy ... dzisiaj przyjedzie syn i mi poprawi ... Ale Dziękuje :)
2022-07-31 18:19:00 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Widzę że mamy te same problemy, wysługujemy się synami, tylko mój ma mało czasu. :-)
2022-07-31 18:50:46 (3 lata temu)
do piotr brzezina : Mój także ma niewiele ... Będzie około 23:00 ... Muszę poprawić zdjęcia - nauczy mnie prostować zdjęcia bo mnie wywalą z Fotopolska ... :(
2022-07-31 20:40:19 (3 lata temu)
do sawickimarcin: Bez przesady, nie ma tak źle, jeszcze nikogo nie wywalili za krzywe zdjęcie. Niektórzy tłumaczą tak, za bardzo, fachowo, powinni tłumaczyć tak na chłopski rozum.
2022-07-31 20:55:20 (3 lata temu)
do piotr brzezina : Tak ... Masz rację ... Dziękuję za słowa wsparcia ... :)
2022-07-31 21:28:26 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet