| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat milicki
Więcej (33)
Obiekty w okolicy
Wojska Polskiego 23-25
91
m
Milicz
Wojska Polskiego 21b
96
m
Milicz
Wojska Polskiego 21a
109
m
Milicz
Wojska Polskiego 27
119
m
Milicz
Wojska Polskiego 28-28a
133
m
Milicz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
bogox
 
Budynek na pierwszym planie, po wojnie funkcjonował jako Kasyno wojskowe.
2012-12-04 19:00:44 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Do bogox : chodzi o tę fotkę ? Już przypisałam. Powinieneś dać link do niej w podpisie pod Twoim zdjęciem.
2013-05-12 14:09:26 (13 lat temu)
bogox
 
Strach mi nie pozwoli
2013-05-13 22:18:39 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do bogox : No trudno, ktoś już za Cibie to zrobił ;)
2013-05-13 22:32:19 (13 lat temu)
bogox
 
Magazyn wybudowany 1988 roku, ale jak widać już popękał.
2013-12-25 23:45:23 (12 lat temu)
bogox
 
0 głosów:1
Na szczycie windy, po wojnie wybudowano posterunek obserwacji wybuchów jądrowych - strach przed wojną nuklearną.
2013-12-25 23:43:24 (12 lat temu)
JackMilitscher
 
+2 głosów:2
Na dole Hrabina Elisabeth von Malzahn zona Andreasa /
2022-08-27 17:28:06 (3 lata temu)
bogox
 
Dokładnie, udzielała się.
2022-08-28 21:23:30 (3 lata temu)
bogox
 
Widać potęgę jednostki. Początkowo magazyny zbożowe po prawej należały do jednostki. Znam ją trochę od środka. Służyłem w niej dziewięć miesięcy w ramach zasadniczej służby wojskowej.
2020-06-16 09:06:59 (6 lat temu)
do bogox : Z góry wyglądała trochę tak jakby już nie było tu żołnierzy - dopiero w domu zobaczyłem napis "Wojska Polskie" obok bramy.
2020-06-16 18:05:02 (6 lat temu)
bogox
 
Od wielu lat nie ma tu żołnierzy. Mogło by tu być muzeum kawalerii. Stajnie czekają na konie.
2020-06-17 09:10:49 (6 lat temu)
bogox
 
+1 głosów:1
W koszarach, w których służył baron Ritchofen, osobiście służyłem w nich dziewięć miesięcy w ramach zasadniczej służby wojskowej.
2021-01-25 21:00:00 (5 lat temu)
do bogox : A ja tam pracuje od 20 lat
2022-03-31 20:49:02 (4 lata temu)
bogox
 
Tak, tylko ty pracujesz jako strażak.
2022-04-11 13:48:01 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Przed lazaretem gdzieś w Miliczu...
Od 1944 do końca wojny w Miliczu działał oddział amazonek, które ujeżdżały konie na front. Na jedną amazonkę przypadało nawet trzy konie do ujeżdżenia. Widok...
1882
-
1910
1882
-
1911
1910
-
1915
1911
-
1943
1920
-
1943
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1982
1944
-
1992
1992
-
1992
Przedmioty związane z Koszary
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet