| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Polna
1
2

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Polna

Dawniej: Feldstrasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
BAL†
 
+1 głosów:1
Ulica Polna w kierunku ul. Krotoszyńskiej, W ostatnim widocznym domu po prawej stronie, mieszkałem.
2010-10-31 02:49:46 (15 lat temu)
Ocena, Julo, jak najbardziej NIE idzie na moje konto. Nie jestem autorką tych zdjęć, źródło jest dokładnie opisane.
2010-11-01 01:12:45 (15 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+2 głosów:2
Julo - to już dokładnie tak jest - średnia ocen przy nicku jest średnią ocen za dodane zdjęcia autorskie - wyłącznie zdjęcia autorskie. Ocena zdjęć archiwalnych jest oceną jedynie zdjęć archiwalnych i także w jakimś stopniu pracy \"ładowacza\" - choć to określenie ma dla mnie znaczenie z lekka pejoratywne. Bo zapominasz, że do zdjęcia archiwalnego trzeba dotrzeć, zidentyfikować, opisać, przypisać, określić ramy czasowe itd. itp.
2010-11-01 11:19:21 (15 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+2 głosów:2
... nie wszystkie foty archiwalne znalezione w necie są kompletnie opisane, zdarzają się też błędne opisy, a w moim przypadku to jest właśnie największa przyjemność przeprowadzić \"śledztwo\" i zakończyć je wykryciem sprawcy :):), albo pomylić się :) i potem wspólnie dojść do właściwej identyfikacji... tego przy fotach autorskich nie ma.
2010-11-01 11:23:01 (15 lat temu)
do BAL†: A to trafiłam!
2010-10-31 17:55:29 (15 lat temu)
Julo
 
do Danuta B.: Oczywiście, ale moja uwaga nie jest krytyczna, tylko czymś w rodzaju sugestii: może udałoby się w systemie fotopolska.eu utworzyć jakieś powiązanie zawartości rubryki \"ocena\" z zawartością rubryki \"autor\" - tak właśnie, by można było spróbować wydobyć informację o tym, jacy autorzy (a nie jacy \"ładowacze\" fotografii) uzyskują najwyższe oceny?
2010-11-01 08:48:44 (15 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Mógłbym się podpisać pod takimi słowami...
Czasami mam przykre uczucie, że odbieram się komuś tę przyjemność :)
2010-11-01 18:20:39 (15 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 15 lat temu)
Ulica Polna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet