| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat koszaliński
Więcej (0)
Obiekty w okolicy
Przystań "WDW"
72
m
Mielno
Restauracja "Jamno"
139
m
Mielno
Dzielnica Unieście
161
m
Mielno
Dom gościnny "Czajka"
170
m
Mielno
Dom gościnny "Słowik"
190
m
Mielno

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Waldemar S
 
+1 głosów:1
Cuś pochyłe w prawo to jezioro musi :), albo mam wadę wzroku :)
2023-01-02 21:56:20 (3 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Wydaje mi się, że nazwa obiektu "Molo" jest nieadekwatna do tego, co widać na zdjęciach. Moim zdaniem zdjęcia tych dwóch mol (moli?) z trzech, właściwie zwykłych pomostów, mogą być w jednym obiekcie "Przystań WDW".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: trzech na dówch
2023-01-02 22:22:14 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Waldemar S: Racjia, troche mnie ponioslo i nieomal zalalem Unieście i Mielno, poprawilem ☺
2023-01-03 08:52:05 (3 lata temu)
elev07
 
+1 głosów:1
do Waldemar S: vetinari krzywe zdjęcie??? Niemożliwe! Musisz mieć wadę -)))
2023-01-04 13:23:11 (3 lata temu)
do blaggio.: Molo, albo pomost jest wlaśnie podobiektem tej Przystani. Budynek wypelnia funkcjie wypoźyczalni sprzętu i magazynu. Co do nazwy, ja się nieklóce. Jesteśmy malym państwem, bez dostępu do morza, więc wszystko co u nas pozwala "wejścz" suchą nogą dalej od brzegu ma na imie poprostu molo. Zmnienić wiec nazwe na pomosty ?☺
2023-01-03 08:56:31 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Tych mol - vide - 13637.html .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-01-03 10:46:24 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do vetinari: :) O.K.
2023-01-03 08:52:52 (3 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Waldemar S: ☺☺☺ Jezioro Jamno, chociaź jest bardzo piękne i zwiedzane przez wętkarzów, to nik z miejscowych ryby z tego jieziora nieje. Zanim wybudowano w Koszalinie oczyścialnie ścieków, to wzsyskie ścieky z miasta wlaśnie "wylądowaly" w jieziorze. Wiele lat się tak dzielo. Więc ryby ponąć mają swój przysmak ☺☺☺
2023-01-03 09:07:39 (3 lata temu)
do vetinari: Wybacz mi, ale swój komentarz dodałem trochę z przekory, bo wśród zdjęć tego najbardziej "reprezentacyjnego" mola są zdjęcia drugiego mola/pomostu, który odróżnia się od pierwszego tylko brakiem barierek, bo wielkością nie, więc też może być molem. Jest na przystani jeszcze trzecie molo/pomost. Tworzenie oddzielnego obiektu dla każdego z tych mol/pomostów mających raptem po trzydzieści kilka metrów byłoby przesadą, więc zasugerowałem ujęcie wszystkich zdjęć w jednym obiekcie przystani tylko z odpowiednimi podpisami pod nimi.
2023-01-03 17:44:48 (3 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję Zosiu za rozwianie wątpliwości. Przyznam się, że napisałem "moli" trochę dla śmiechu, nie tylko z niepewności.;-)
2023-01-03 17:51:01 (3 lata temu)
do blaggio.: OK, przyjmuje, zmnienilem nazwe na Pomosty, ale obiekt i znaczniky zostawie. Pomosty są przypisane jak do obiektu Ośrodka wczasowego, tak i do samego Jamna. Budynek "Przystań" raczej wypelnia funkcjie magazynu sprzętu sportowego. Pomosty są wolnie dostępne i przy zamkniętej wypoźyczalni. Więc diskusia jest otwarta. Niejestem kolekcionerem obiektów, ale trzeba odzielić te obiekty od siębie. jeden się znajduje na terenie ośrodka, drógy obiekt jest na brzegu jeziora, i publiczny. Pomosty wypelniają funkcjie przystani dla kaźdego statku, roweru wodnego albo kajaku.
2023-01-03 19:41:58 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Dobrze, że nie wybrałeś formy "molów" ;-)))
2023-01-03 18:00:10 (3 lata temu)
do vetinari: Qrde, trochę to skomplikowane ;-)
Zastanawiam się i trochę pomarudzę: jeżeli wszystko należy do ośrodka, to to, że pomosty są ogólnodostępne, w zasadzie nie ma znaczenia, i wtedy tylko bym jeszcze dodatkowo wyodrębnił obiekt wypożyczalni w ramach przystani, bo teraz wygląda to tak, jakby wypożyczalnia była przystanią jako główny obiekt, a pomosty tylko dodatkiem. A przecież to obecność pomostów decyduje o tym, że to jest przystań, która de facto może funkcjonować bez tego budynku, a nie istnienie wypożyczalni, której pewnie wystarczyłaby ta mała pochylnia i jakiś niewielki pomost.
Jeśli pomosty, które dla mnie stanowią właściwą przystań, nie należą do Rewity, to już nie wiem...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2023-01-03 22:21:54 (3 lata temu)
do blaggio.: Cale jeźioro jest zarosnięte trzciną, która jest pod ochroną jako rezerwat przyrody (ptacy i ryby) pomostów tam jest niewiele, tz oficialnych. Jest tam paru, przez wętkarzy wybudowanych kruciutkych pomostów, chyba na czarno. Wydaje mi się źe ośrodek pochodzi z 70-80lat, i napewno mial coś wspólnego z wojskem. Tz. jako obiekt rekreacijny. Mojim zdaniem zaloźylem i przypisalem obiekty tak, jak zapisujemy naprz. kolej. Jest obiekt dworca kolejowego, i jest objek stacji kolejowej. Stacija kolejowa jest przypisana do linii kolejowej (w tym przypadku do jieziora) i budynek przystani jako dworzec do glównego obiektu, tz do ośrodka. Naprawde niewiem czy pomosty są majątkiem ośrodka. Ale powinne mojim zdaniem mieć obiekt i znacznik. Mam w magyzynku jeście chyba następne pomosty-mola. Więc je chcialem odróźnić.
2023-01-04 08:20:07 (3 lata temu)
do vetinari: Nie mam ambicji być cenzorem tego, co robią inni użytkownicy, wyjaśniałem tylko mój punkt widzenia. I żeby niepotrzebnie nie ciągnąć dyskusji stwierdzam, że pomosty jak najbardziej mogą być samodzielnym obiektem, jedynie dodam że jeżeli pomosty i budynek tworzą przystań, to przystań powinna raczej być przypisana do jeziora, nie same pomosty. A jak jest teraz, też może być, nic przez to się nie zawali.
Ku chwale Fotopolski! ;-)
2023-01-04 12:05:54 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Wole taky rodzaj diskusji. Pomagają jak mnie, źeby się orientować, tak i napewno innym. Teź się czasami gubie...i ztego źe mam moźliwoścz pomagać innym w doeditowaniu, i mnie jest potrzebne takie śkolenie. Miśle źe samaścieźka przypisań przy zdjięciu wskazuje jako pierwsze Jezioro Jamno, i sam obiekt Pomostów jest podobiektem Ośrodka. Coś w rodzaju "Wilk się naźarl, i koza biega nadal po polu..." Poczekam jeścze na zdanie innych....
2023-01-04 12:22:04 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do elev07: Bylo, podmnienilem na wyprostowane. Czasami się zdarza...☺
2023-01-04 13:25:46 (3 lata temu)
elev07
 
do vetinari: -)
2023-01-04 13:58:08 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet