| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (12)
Obiekty w okolicy
Solankowa 2
21
m
Jelenia Góra
Kubusia Puchatka 2
24
m
Jelenia Góra
Kubusia Puchatka 2a
35
m
Jelenia Góra
Słup ogłoszeniowy - ul. Fabryczna
39
m
Jelenia Góra
Solankowa 6
40
m
Jelenia Góra

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
slawekh
 
Po lewej stronie rzeki Warmbrunn, po prawej Herischdorf.
2014-02-10 13:50:09 (12 lat temu)
Podmiana.
2020-03-12 17:36:18 (6 lat temu)
do slawekh: Czyli po lewej stronie historyczne Cieplice, a po prawej Malinnik w 1935 roku przyłączony do Cieplic.
2014-02-10 20:24:56 (12 lat temu)
slawekh
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Coś mi się wydaje, że w 1941 scalili miejscowości. Tak na marginesie, dlaczego dopiero za siódmym (1935) razem Cieplice otrzymały prawa miejskie. Można domniemywać iż plan połączenie dwu miejscowości o porównywalnej liczbie mieszkańców miał na to znaczący wpływ.
2014-02-10 20:40:51 (12 lat temu)
do slawekh: Masz rację że w 1935 roku otrzymały prawa miejskie, a w 1941 roku przyłączono do Cieplic Malinnik Górny i Dolny i całość nie nazywała się jedynie Warmbrunn, a "Bad Warmbrunn im Riesengebirge"!
2014-02-10 20:58:48 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Super!
2020-03-12 23:34:58 (6 lat temu)
mar
 
Tereska, porównanie padło.
2014-09-10 23:21:59 (11 lat temu)
TomekkZ
 
+1 głosów:1
Zimą 1997 roku wracałem od mojego kolegi mieszkającego przy ul. Fabrycznej 15 - zszedłem tym zejściem na taflę lodu i poszedłem w kierunku osiedla XX - lecia. Wyszedłem dopiero koło klubu Gencjana. Było wtedy -32C.
2015-01-20 16:47:08 (11 lat temu)
TW40
 
do mar: Już jest dobrze.
2014-09-10 23:31:47 (11 lat temu)
slawekh
 
Pewnie niedługo :)
2015-12-07 20:55:55 (10 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Panie szanowny, gdzie tu jest potok, bo coś go nie widzę ??
2016-09-30 23:50:11 (9 lat temu)
TW40
 
do antypuszka©: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2016-10-01 00:01:21 (9 lat temu)
slawekh
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: Głównym aktorem jest most, który jest widoczny jak byk.
2016-10-01 21:11:57 (9 lat temu)
TW40
 
2016-10-01 00:02:52 (9 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do slawekh: Fotka była przypisana do potoku, dlatego się zapytałem, ale jak ktoś przypisał prawidłowo, to moje pytanie stało się bezsensu ;-)
2016-10-01 22:59:06 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Most na Wrzosówce (pl. Piastowski) na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet