| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lęborski
OBIEKTY - Mury miejskie
1
21
24
25
26
27
32
33

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Mury miejskie

Atrakcja turystyczna
lęborski /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PEŻ
 
Podmiana na większe + autor.
2014-02-01 21:57:13 (12 lat temu)
mar
 
do PEŻ: :))
2014-02-01 22:12:28 (12 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
Fotopiesek :)
2017-02-25 18:20:16 (9 lat temu)
Nie widzę zdjęcia, nie mogę go edytować, a zamiast tablicy rejestracyjnej pod nim mam mały banerek Adobe Flesh Playera. Pozostałe zdjęcia wyglądają OK. Ktoś ma tak samo?
2012-07-14 10:33:55 (13 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): U mnie jest normalnie.
2012-07-14 10:52:36 (13 lat temu)
U mnie też otwiera się normalnie. Tak samo jak na facebook-u,
2012-07-14 11:39:02 (13 lat temu)
pawulon
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Może wtyczka Adobe ci padła, niedawno tak miałem. Spróbuj wgrać na nowo Flash Playera i powinno być dobrze.
2012-07-14 11:47:43 (13 lat temu)
do pawulon: Tylko czemu tak wybiórczo :) raz nie mam zdjęcia, raz tablicy, raz obu, a najczęściej wszystko jest OK.
2012-07-14 12:14:12 (13 lat temu)
pawulon
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Nie jestem specem, ale właśnie ta wtyczka odpowiada za przetwarzanie obrazu (i nie tylko), i jak u mnie się zepsuła to robiło się podobnie jak u Ciebie. Tylko mnie Eksplorator Windows wyświetlał jeszcze komunikat "Wtyczka Adobe Flash Player uległa uszkodzeniu. Zainstaluj ją ponownie". Zainstalowałem i problemu odeszły do przeszłości ;)
2012-07-14 12:18:42 (13 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do pawulon: Dobra. Zreanimowałem przeglądarkę i na razie działa :)
2012-07-14 13:06:18 (13 lat temu)
Po pięknej prezentacji "bluszczówki" czekam na serwis lęborskiego zamku.
2012-09-18 20:01:35 (13 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Akurat zamek moim zdaniem nieszczególnie ciekawy, ale trochę fotek mam więc z czasem się pojawią.
2012-09-19 07:36:02 (13 lat temu)
Przy okazji, ma ktoś jakiś w miarę prosty sposób na usuwanie aberracji chromatycznej?
2012-09-19 14:36:37 (13 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Kiedy mamy stare zdjęcia to porównanie ze stanem obecnym jest zawsze ciekawe. Oczywiście nie zawsze zmiany idą w dobrym kierunku.
2012-09-19 17:03:13 (13 lat temu)
Moim zdaniem jedno z najfajniejszych miejsc w Lęborku :)
2012-09-16 19:53:08 (13 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
Tak plus, minus ośmiotysięczne własnoręcznie zrobione zdjęcie wrzucone na fotopolskę. Pytanie dużo to czy mało, biorąc pod uwagę ile lat się już tu bawię :)
2012-10-05 00:20:04 (13 lat temu)
Pako45
 
+2 głosów:2
Orkiestra i czerwony dywan czekają ;-)
2012-10-05 00:44:33 (13 lat temu)
kakaa
 
Derdowskiego 1
2016-12-22 19:55:58 (9 lat temu)
Krzyś_
 
Dom po lewej stronie synagogi stoi do dziś:
2016-12-22 10:20:29 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
Epheuturm czyli Baszta Bluszczowa ( nr 25) - w głębi, nr 24 (ruina) po prawej.
2014-12-24 18:59:06 (11 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Mraau.. Podziękował. Wesołych Świąt i smacznych igieł z choinki :)
2014-12-24 19:06:14 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : Chyba tylko my tu pokutujemy ;) Życzę Ci wszystkiego wesołego i smacznego, ale bez przejedzenia. Ja już pękam od wchłoniętych przysmaków.
2014-12-24 19:16:11 (11 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: U mnie dopiero południe, Do wieczerzy łądnych kilka godzin, ja mam przerwę świąteczna w pracy, reszta w robocie siedzi... w ramach przygotowań świąteczno noworocznych siedzę i nadrabiam zaległości zdjęciowe na FP
2014-12-24 19:19:40 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : Czyli cała przyjemność wigilii przed Tobą :)
2014-12-24 19:29:40 (11 lat temu)
Ksavi
 
+1 głosów:1
Ul. Skłodowskiej-Curie? W tle charakterystyczna wieżyczka ratusza.
2017-12-28 09:54:22 (8 lat temu)
Soravia
 
do Ksavi: Dziękuję. Dopisałem zgodnie z sugestią.
2017-12-28 17:31:07 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Mury miejskie - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet