| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Myśliwska Osada 2

2018-2023 - Budowa domu

Obiekty w okolicy
Stara Osada 20a
89
m
Nowa Ruda
Stara Osada 20
93
m
Nowa Ruda
Stara Osada 21a
138
m
Nowa Ruda
Stara Osada 26
153
m
Nowa Ruda
Stara Osada
154
m
Nowa Ruda

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Czy ktoś wie do czego służy lub będzie służyć ten gruby peszel wkopany z lewej ?
2020-02-28 20:04:30 (6 lat temu)
esski
 
do ZPKSoft: Wedle mnie, to wejście/wentylacja/otwór serwisowy podziemnej, lokalnej/przydomowej oczyszczalni ścieków.
2020-02-28 20:06:08 (6 lat temu)
max
 
do ZPKSoft: To zapewne studnia kanalizacji deszczowej, średnica coś koło 400 mm. Tylko przyciąć trzeba 😁
2020-02-28 20:19:06 (6 lat temu)
ylooC
 
do esski : To rura studzienna - na deszczówkę :)
2020-02-28 20:07:31 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : Mój sąsiad też ma takie cóś a jest podłączony do sieci kanalizacyjnej.
2020-02-28 20:09:34 (6 lat temu)
esski
 
do ylooC: U mnie nie zbierają deszczówki, Jedynie większe obiekty, z zadaszeiem powyżej +/-70 m2 muszą mieć wkopane w glebę zbiorniki "retencyjne" , często się przydają podczas mocnego opadu deszczu, wszystko po to , aby nie w jednej chwili wypełnić podziemne rury odprowadzające ścieki do kanalizacji. Na przedmieściach stosuje się osobne systemy na deszczówkę i na ścieki, więc przedmieścia nie mają takiego problemu z "zatykaniem" się jak to działo się i dalej dzieje w "mieście".
2020-02-28 20:12:08 (6 lat temu)
ylooC
 
do esski : Domyślam się , ale "Ten" zawodnik to grubo ponad 100 m2 tego dachu ma - prawie jak ja - koperta na kopercie + wystawki z każdej strony - lepiej zbierać z tego do studni, a potem hydrofor i na ogród :)
2020-02-28 20:14:42 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do max: A ten przykład , to też kanalizacja deszczowa ? Rura pojawiła się całkiem niedawno.
2020-03-01 10:23:44 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Myśliwska Osada 2 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet