| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Obiekty w okolicy
Szopena 35
94
m
Mysłowice
Moniuszki 10
95
m
Mysłowice
Szopena 27
107
m
Mysłowice
Działkowa 42
115
m
Mysłowice
Szopena 25
119
m
Mysłowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Park Chopina

Obiekt jest w trakcie budowy
Zbudowano: 2012
Park Chopina to znacznie więcej niż wymarzone miejsce dla tych, którzy pragną zamieszkać w pięknej, pełnej zieleni okolicy. Jest to nowoczesny kompleks, zaprojektowany dla każdego – szczególnie przyjazny dla rodzin z dziećmi, złożony z dziewięciu budynków o niskiej kondygnacji. Osiedle posiada plac zabaw, "zielony dziedziniec", ścieżki spacerowe oraz miejsca parkingowe. Oferujemy funkcjonalne mieszkania i apartamenty o najwyższych standardach wykończenia, zaprojektowane przez doświadczonych i cenionych architektów.

Termin ukończenia I etapu inwestycji: 4 kwartał 2012 roku

By sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów, przygotowaliśmy w naszej ofercie parterowe luksusowe apartamenty z ogródkami, zaprojektowaliśmy także przestronne mieszkania z tarasami
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Park Chopina przy ulicy Szopena - ciekawe, że stosowana jest i jedna i druga pisownia tego nazwiska w jednym miejscu :)
2013-04-10 23:47:21 (13 lat temu)
kodens79
 
+2 głosów:2
Kiedyś była o to wojna w UM ale teraz wszystko ucichło i nic z tym nie robią .
Nawet kilka lat temu niektóre budynki miały pisane Chopina i Szopena.
2013-04-11 14:57:52 (13 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
Tu się może całkiem przyjemnie mieszkać, ale wklejanie do opisu propagandy dewelopera to jednak przesada.
2013-04-11 17:54:04 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Trochę ta zieleń nasadzona bez polotu, szpalerek tujaków, jak na cmentarzu. Ale może chodzi o izolację tych mieszkań na dole, a trawniki to ich prywatne ogrody. Jak wyrosną na 2-3 m, będzie b. intymnie:).
2013-04-11 19:02:27 (13 lat temu)
Fryderyka
 
+1 głosów:4
niewypał? jak na cmentarzu? ludzie piszą byle co..do 'nieznających się': tego typu tuje można przycinać kontrolując tym ich wzrost, tak: jestem mieszkanka tego osiedla i do tego mieszkam na parterze, nie wiem, jakiej intymności pragniecie, ze przeszkadzaliby Wam sąsiedzi z góry...? niesłusznie krytykujecie, a osiedle jest naprawdę ładne
2013-04-12 13:57:06 (13 lat temu)
Fryderyka
 
+2 głosów:2
@pawulon: dobrze piszesz pawulon:demokracja:prawo wyrażania poglądów,opinii... także wtedy, gdy stoją one w opozycji do opinii innych ludzi...:)
2013-04-13 10:03:16 (13 lat temu)
Fryderyka
 
+1 głosów:1
@Danuta.B
Danuta, mieszkasz chyba w domku, albo nie mialas szczescia do sasiadow w bloku? ;)
racja, co sie komu podoba, mysle, ze stonowany, harmonijny i nieco geometryczy obraz zieleni wpisuje sie w krajobraz nowoczesnego osiedla, poza tym architektura zieleni nie jest ukonczona, jak cale osiedle..;)
2013-04-14 21:54:02 (13 lat temu)
Fryderyka
 
+3 głosów:3
no wlasnie znam :) dlatego nie balam sie zamieszkac w kolejnym mieszkaniu i kupilam na Chopina, tym bardziej, ze to osiedle jest duzo bardziej kameralne, ale to rozlegly temat, wierze, ze bedzie pieknie, wiec cos umieszcze ;)
2013-04-16 10:07:53 (13 lat temu)
kodens79
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Trawniki to ich prywatne ogrody ! jak tuje urosną bedzie im lepiej , no chyba że sobie zrobią małe płotki .
Intymnie nigdy tam nie będzie , mają sąsiadów nad sobą :)
2013-04-11 19:50:35 (13 lat temu)
do kodens79: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-04-11 19:52:58 (13 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Fryderyka: Widać jednym pasuje, innym nie. Demokracja, każdy ma prawo wyrazić swój pogląd, a że innym się ich zdanie nie podoba to ich wyłączna sprawa ;)
2013-04-12 14:02:59 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Fryderyka: Sztuka kształtowania zieleni odżyła w ostatnich czasach, nawet kształci się projektantów krajobrazu na uczelniach. Widuję naprawdę z pięknie zaprojektowane kawałki zieleni, dlatego piszę, ze tu nie wykazano polotu. Wiem, że tuje się tnie i powstanie żywa ściana, a ścieżka będzie biegła w tunelu. Co się komu podoba, a intymności nie znajdzie się w bloku. Osiedle ładne, mam nadzieję, ze będzie się miło mieszkać.
2013-04-13 11:40:39 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Fryderyka: A znasz kogoś z bloku, kto może powiedzieć dobrze o sąsiadach:). Czekamy zatem na zdjęcia za rok, dwa, jak się zazieleni.
2013-04-14 21:56:36 (13 lat temu)
A gdzież ten park ?
2013-10-04 19:26:04 (12 lat temu)
Tak się nazywa osiedle ;)
2013-10-04 19:29:00 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do kodens79: Coś się inwestorowi pomyliło chyba.
2013-10-04 20:09:51 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet