| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Park

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+6 głosów:6
Na temat tego napisu....przypomnial sie mi świetny kawal....Zprubuje go przetlumaczić na Polski...i troche historie-Podczas II w.ś. byla Slowacija "niezaleźnym"państwem, sojuśnikiem Niemiec.Nawed jego wojska wtargneli na wsz teren podczas kampaniji wrześniowej..we wrześniu 1944.roku doślo do powstania przeciw Niemieckiemu..niestety bylo pokonane. Powstańcy razem s wojskiem Slowackim sie wycofali w Tatry i rozpoczely odbój partizancki... Prawie kaźdy Slowak byl wtedy partizantem..tz po skonczeniu wojny sie okazalo źe bylo wiecej partizantów jak Slowaków :-)....

Podczas któregoś tam zjazdu Czechoslowackiej paritiji komunisticznej na Slowacji, glówny przewodniczocy podnosy toast. "Za naszego dzielnego towarzyśa, Janka Kováča, który sie opasany granatami, i s krzykiem ZA STRANU A LID (ZA PARTIJE I LUD) rzucil pod Niemiecky czólg i tym zatrzymal atak na nasze pozicije..Minuta cicha za poleglego partizanta..i potem ktoś cichutko powiedzial..."Ja tam bylem, i wydaje mi sie, źe wtedy Janko Kováč nie krzyczal ZA STRANU A LID (ZA PARTIJE I LUD) ale " ZASRANÝ NÁLEDÍ (ZESRA.... GLOLOLEDŹ) Mam nadzieje źe dacie rady s mojim tlumaczeniem, byl to ulubiony kawal z mojej mlodośczi :-)
2016-08-30 22:07:05 (9 lat temu)
2025-02-09 21:12:47 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Dowcip doskonały ! Wszystko da się zrozumieć. Ty to masz poczucie humoru, prawdziwie czeskie ;-)
2016-08-30 22:11:34 (9 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dobre :)
2016-08-30 22:29:58 (9 lat temu)
andre13
 
+2 głosów:2
do vetinari: A ja się cieszę, że ten skromny pomnik, pozwolił nam poznać jeden z Waszych dowcipów ;)
2016-08-30 23:13:40 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Ciesie sie, źe da sie zrozumieć.. I dziekuje za kompliment...
2016-08-30 22:27:41 (9 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Park - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet