| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat kłodzki
Obiekty w okolicy
Grunwaldzki 1a
16
m
Nowa Ruda
Most (Pot. Woliborka - pl. Grunwal...
22
m
Nowa Ruda
Nadrzeczna 1
23
m
Nowa Ruda
Kładka (pl. Grunwaldzki)
27
m
Nowa Ruda
Fontanna Rudek
29
m
Nowa Ruda

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Witamy na portalu nowego użytkownika. Udany debiut i dobre zdjęcia. Mała uwaga - tworzonym obiektom nadajemy nazwy od adresów, chyba że mają jakąś szczególną funkcję ( np. szkola, biblioteka, urząd itp). Na razie w ramach pomocy poprawiłam. W razie problemów pisz w komentarzach, zawsze ktoś pomoże. Powodzenia.
2018-12-17 14:05:23 (7 lat temu)
Przemek (NR)
 
+2 głosów:2
Dziękuje za pomoc, dopiero zaczynam, jeszcze nie do końca opanowałem wszystkie zagadnienia techniczne :)
2018-12-17 14:14:34 (7 lat temu)
Zdjęcia z budowy Umicore w Słupcu gdzieś mam tylko muszę poszukać na dysku.
2018-12-17 20:11:18 (7 lat temu)
Mikrob
 
do ZPKSoft: Spokojnie. Ma praktykę w konkurencji, także nie taki nowicjusz co do działania takich stron.
2018-12-17 14:09:48 (7 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: W Nowej Rudzie zawsze pogoda! Będą piękne zdjęcia ;-)
2018-12-17 22:59:45 (7 lat temu)
Mikrob
 
do Przemek (NR): Poradzisz sobie. To czeka nas dużo zdjęć z NR. Masz na przykład budowę Umicore. Ja nie uwieczniłem.
2018-12-17 19:32:07 (7 lat temu)
Mikrob
 
do TW40: Tak, tak - pogoda zawsze. Tylko czasem nie dla fotek, szczególnie jak pada.
2018-12-18 10:01:18 (7 lat temu)
TW40
 
do Mikrob: Zdjęcia Przemka (NR) zawsze "pogodne" ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2018-12-18 11:40:59 (7 lat temu)
Mikrob
 
do TW40: No to jestem zazdrosny, bo ja też staram się dużo słońca mieć na zdjęciach.
2018-12-18 20:56:23 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do TW40: No, czasem trafi się ... bezsłoneczne ;-)
2018-12-18 20:58:26 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet