| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Rynek
2
9

Pierzeja północno - wschodnia

10
16

Pierzeja południowo - wschodnia

17
23

Pierzeja południowo - zachodnia

24
28

Pierzeja północno - zachodnia

OBIEKTY - Rynek
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

Dawniej: Ring
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
WW
 
+1 głosów:1
Odpisuję od Nowej Rudy, wystarczy przypisanie do Rynku.
2011-06-27 20:18:49 (15 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Po prawej Opel Blitz 1 tonner - od 1934-go.
2024-06-15 14:18:23 (2 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Podmiana na większe.
2024-04-08 17:40:56 (2 lata temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do da signa: Dzięki!
2024-04-08 20:52:01 (2 lata temu)
Przemek (NR)
 
+6 głosów:6
Mój pierwszy 1000 zdjęć.
2019-03-01 23:04:29 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Przemek (NR): Gratulacjia, i jaky piekny widok ☺☺☺ Ale teraz powaźnie, bardzo sie mi Nowa Ruda w twojim podaniu zpodobala, moźe kiedyś sie tam udam. Dluźszy czas planuje w te tereny wyjechać...
2019-03-02 06:48:26 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Przemek (NR): Gratulacje, szybko zaliczyłeś ;-)
2019-03-02 09:16:06 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ☺☺☺
2019-09-26 17:25:09 (6 lat temu)
Ale masz farta.
2020-02-12 20:24:25 (6 lat temu)
Tegoroczna zima będzie chyba śroga...w Nowej Rudzie juź mają na rynku pojemniky na źwyr z solą...☺☺☺
2020-10-28 20:45:22 (5 lat temu)
do vetinari: W Nowej Rudzie mają lepsze zimy niż np. we Wrocławiu gdzie od listopada do marca mamy jesień.
2020-10-28 21:54:22 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Piękny widoczek ☺
2021-02-10 20:10:47 (5 lat temu)
maj
 
Ciekawe który ołtarz masz na myśli.
2021-06-03 22:36:46 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Jest klimacik ;-) Intryguje mnie rura z lewej, "lewy" odpływ ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2021-12-28 16:30:12 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Takie "kwiatki" i to kilkadziesiąt metrów od budynku Ratusza.
2021-12-29 21:04:57 (4 lata temu)
do ZPKSoft: To kolano wystające z zamurowanego okna? Jakaś wentylacja zapewne...
2021-12-30 07:55:27 (4 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Szerzej skadrowane, ale to samo co tu
Datowanie do ujednolicenia - moja subiektywna propozycja 1930-35.
2023-12-26 16:10:44 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Autokorekta - 1932+ (DKW po prawej).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2024-06-15 14:21:27 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
25 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ratusz na rynku w Nowej Rudzie najprawdopodobniej z początku XIX wieku.
Rynek wraz z ratuszem w Nowej Rudzie.
1825
-
1900
1825
-
1905
1850
-
1905
1900
-
1913
1900
-
1913
1909
-
1920
1909
-
1920
1916
-
1930
1920
-
1930
1920
-
1930
Rynek - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet