| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (23)
Obiekty w okolicy
Kościelna 48
27
m
Sosnowiec
Kościelna 46
32
m
Sosnowiec
Kościelna 50
33
m
Sosnowiec
Wspólna 26
44
m
Sosnowiec
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.
44
m
Sosnowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zbiornik wodny

Obiekt istnieje częściowo
Zbudowano: Przed1939
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Może ktoś spojrzy fachowym okiem i podpowie koleżance jak to nazwać, bo na razie mamy obiekt niezidentyfikowany.
2016-03-11 09:14:14 (10 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
2016-03-11 10:22:07 (10 lat temu)
Stoją takie dwa bunkry - schrony obok siebie niedaleko dworca południowego. Miejscowi nie wiedzą, co to jest. Jeden z mieszkańców kamienicy nr 46, który akurat w pozycji leżącej naprawiał coś w tym samochodzie po prawej, powiedział mi tylko tyle, że w czasach jego dzieciństwa był to pagórek. Było to przysypane ziemią i dopiero jakiś czas temu zostało odkopane..
2016-03-11 13:17:41 (10 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Mnie to wygląda na zbiornik wody do hydroforu. Tu jest jeszcze czynny
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2016-03-12 17:10:40 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do vigo: Dzięki.. Wpiszę schron..
2016-03-11 13:19:21 (10 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Danuta Mucha(Czarnecka): Zbiorniki na wodę a nie żaden schron.
2016-03-11 21:55:19 (10 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Chyba jednak Jarosław ma rację. Zasugerowałem się widokiem wieżyczki, ale teraz widzę na innych ujęciach, że jest ona z otynkowanej cegły, co wyklucza funkcje militarne (takie schrony były z żelbetu). Także rudy nalot we wnętrzu wskazuje na zbiornik na wodę
2016-03-12 15:51:49 (10 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki za wyjaśnienie zagadki..
2016-03-12 23:58:28 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: Dzięki.. Podobny jest ten w Zabrzu:
2016-03-12 23:55:46 (10 lat temu)
Widać zamurowany otwór w ścianie lewego bunkra. Nie wiadomo, czy było to wejście.. W drugim bunkrze, po prawej stronie, w miejscu gdzie widać odchyloną blachę, też jest otwór, który widać na zdjęciu:
2016-03-12 16:09:34 (10 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Raczej zbiornik na wodę.
2016-03-11 21:47:38 (10 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Jeżeli to były zbiorniki na wodę, to dlaczego te wejścia do nich są tak nisko..?
2016-03-12 15:30:33 (10 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Bo ktoś je wtórnie wybił.
2016-03-12 19:17:28 (10 lat temu)
Cosik nie tak wyszło :-)
2016-03-11 16:33:50 (10 lat temu)
do legion: To znaczy, co nie wyszło..? Tam nie ma dostępu.. Z zewnątrz nic nie widać. Obiektyw wsunęłam ostrożnie między metalowe pręty kratki, zadziałała automatycznie lampa błyskowa i wyszedł taki efekt.. Może komuś uda się zrobić jakieś lepsze ujęcie.. Życzę powodzenia !
2016-03-12 15:38:20 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet