| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wnętrza

Witraże

OBIEKTY - Wnętrza

Figury

m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
Do 1812 r. ołtarz znajdował się w kościele Trójcy Świętej, skąd został zabrany przed oddaniem kościoła protestantom.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2017-05-12 15:11:00 (9 lat temu)
Gandalf
 
Czyżbyś też był na spacerze „Na tropach opolskiego genius loci” ?
2017-09-09 18:24:06 (8 lat temu)
Ani słowa o pomniku zamienionym na dzwony kościoła ? :)
2017-09-09 18:52:29 (8 lat temu)
Herb zniknął po remoncie w latach 60 za dyrektora Ch. Zniknęły wtedy też maszty sprzed muzeum, które również pamiętały czasy, kiedy wisiały na nich flagi z hakenkreuzami.
2017-09-10 10:33:00 (8 lat temu)
do Gandalf: Ołtarz stał niegdyś w kościele franciszkanów. Gandalf - miałeś czerwoną czapkę na głowie? Nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz. Przemilcz pytanie. Pozdrawiam.
2017-09-09 18:50:42 (8 lat temu)
Niko
 
do Gandalf: Wypatrywałem innych fotoreporterów. :) To kiedy w końcu robimy opolskie spotkanie? O pomniku piałem na fb :)
2017-09-09 19:25:52 (8 lat temu)
Gandalf
 
do Oderstr.: Informację o pochodzeniu ołtarza podałem w opisie obiektu. Byłem bez nakrycia głowy :)
2017-09-09 18:56:38 (8 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: O Frycku dzwoniącym u Franciszkanów ? Historia bardzo prawdopodobna, ale czy prawdziwa ? Mnie bardziej interesowało co stało się z herbem Opola znad wejścia do muzeum :)
2017-09-09 19:27:38 (8 lat temu)
Niko
 
do Gandalf: Też się nad tym zastanawiałem jak wchodziłem po schodach. :) No cóż teraz to nie miejska instytucja :)
2017-09-09 19:32:06 (8 lat temu)
foxi
 
Czy obiekt dostępny publicznie ?
2022-04-16 14:43:04 (4 lata temu)
Clipo66
 
+2 głosów:2
do foxi: Jak każdy kościół, tylko trzeba trafić kiedy jest otwarty.
2022-04-16 15:53:03 (4 lata temu)
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Wnętrza - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet