| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Rynek

Wydarzenia publiczne w Rynku

1
10

Zachodnia pierzeja Rynku

11
15

Północna pierzeja Rynku

16
25

Wschodnia pierzeja Rynku

26
32

Południowa pierzeja Rynku

33
44

Blok śródrynkowy

OBIEKTY - Rynek

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

Dawniej: Ring
dodano: 2019-04-14, autor: Desperado
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...4849następna
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Ta odmiana Skody 1000 MB weszła do produkcji we wrześniu 67, w Polsce pojawiła się późną jesienią, a tu mamy lato - podniósłbym dolne datowanie na 1968.
2023-09-23 15:26:35 (2 lata temu)
Dana
 
Wózek dla Tereski ;)
2026-06-04 11:47:37 (24 dni temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Zmienione.
2023-09-23 17:37:03 (2 lata temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Pożar na 2 piętrze -
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 2 piętro
2026-06-03 20:09:45 (24 dni temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do foxi: Mamy naszą fotorelację i sąsiednie.
2026-06-03 21:00:45 (24 dni temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do foxi: Na 3 piętrze ? Wow ! Dawno ukończył szkołę ? :))
2026-06-03 22:06:51 (24 dni temu)
ZPKSoft
 
do Desperado: To z rosyjskiego 2 piętro ale 3 этаж.
2026-06-04 12:06:23 (24 dni temu)
do ZPKSoft: Czyli 3 kondygnacja :)
2026-06-04 12:18:07 (24 dni temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Obiekt Wydarzenia ma ścieżkę przypisań prowadzącą do amfiteatru.
Albo trzeba to zmienić w obiekcie co wydaje mi się słuszne, ponieważ dodane zdjęcia nie są tylko z amfiteatru, albo skorygować przypisanie zdjęcia.
2026-05-24 08:49:06 (miesiąc temu)
Niko
 
Od prawej - Artur Maria Swinarski, Stanisław Witold Balicki, Jan Wiktor, Julian Wołoszynowski, NN, Kazimierz Wyka.Wg opisu fotografii.
2026-06-21 15:56:33 (7 dni temu)
Piękny trzepak. Typu "szubienica" :)
2026-04-15 23:08:16 (2 miesiące temu)
Gandalf, czy na poddaszu ktoś mieszkał, czy był to typowy strych ?
2026-04-16 20:43:36 (2 miesiące temu)
Na poddaszu są i były już w latach 90-tych mieszkania. Wiem, bo tam bywałem. A przy okazji chciałbym pozdrowić ówczesnych mieszkańców :)
2026-04-17 17:18:40 (2 miesiące temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do Desperado: Do czasu remontu kapitalnego w 1974 r było jedno mieszkanie, po remoncie już tylko pralnia i strych.
2026-04-16 20:58:44 (2 miesiące temu)
do Oderstr.: Ja pytałem Gandalfa o dawne, dawne lata :)
2026-04-17 17:34:47 (2 miesiące temu)
Gandalf
 
do Oderstr.: Pozwolę sobie nie zgodzić się z tą opinią. W tej chwili faktycznie nie ma już pralni i strychu, ale mieszkanie a właściwie apartament oraz pracowania artystyczna zaistniały w ich miejscu dopiero ok. 2009-2011 r.
2026-04-17 17:41:15 (2 miesiące temu)
do Gandalf: Jako poddasze rozumiem trzecie piętro. Jeśli mowa o czwartym piętrze to już nie wiem co tam było. Pamiętam, że w jednej z piwnic (a były wysokie - głębokie) była taka klapa ok. 1x1 metr. Niestety nie dało się jej otworzyć i nie wiem co było pod nią.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodałem
2026-04-17 18:27:49 (2 miesiące temu)
Te drzwi powinni wymienić :(
2026-04-30 09:27:44 (miesiąc temu)
do Tomi_Opole: Kamienica jest zabytkowa, więc główne słowo ma konserwator....☺ Nadodatek, to jest wspólne wejście do nr. 32 i 32a. Więc trzeba się dogadać między sobą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek
2026-04-30 09:30:57 (miesiąc temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
do vetinari: Odbudowana dzięki Bogu po wojnie
2026-04-30 09:45:27 (miesiąc temu)
Tomi_Opole
 
+2 głosów:2
Veti robi dobrą robotę na moim podwórku :)
2026-04-30 09:24:06 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Dziękuję...tylko przechodzilem przypadkiem naokolo....☺
2026-04-30 09:25:13 (miesiąc temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ach jo :) Jsi v Opoli po prve?
2026-04-30 09:26:34 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Tak, bylem tam tylko raz. Głównym celem byl wtedy Jurapark w Krasiejowie. Jako zamiastka za to, źe podczas pobytu w Chorzowie niebyla w ZOO dostępna Dolina Dinozaurów....☺☺☺ Ale mamy w planu do Opola ponownie pojechać...
2026-04-30 09:30:00 (miesiąc temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
do vetinari: Napisz jak będziesz się wybierać. Chętnie wymienię doświadczenia w sprawie fotografii :)
2026-04-30 09:44:21 (miesiąc temu)
do Tomi_Opole: Ok...ale napewno to tak szybko niebędzię....Teraz mi się rozpoczyna sezon historiczny ☺
2026-04-30 16:58:50 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Mamy już takie:



różnie przypisane i różnie datowane.
Jeśli trzeba dodane przeze mnie usunę, ale warto to jakoś uporządkować.
2026-05-26 06:49:24 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
2026-05-26 07:01:44 (miesiąc temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do 4elza: Zostaje Twoje.
2026-05-26 10:09:21 (miesiąc temu)
482 Dyskusji (ostatnia 7 dni temu)
Pierwsze święto Bożego Ciała w polskim Opolu. Zdjęcie ze zbiorów córki fotografa.
Zapewne auto z Urzędu Miasta na Rynku podczas Dni Opola'58.
1
1915-1920
1915
-
1934
1915
-
1947
1945
-
1969
1955
-
1979
1966
-
1979
1981
-
2006
1981
-
2017
2010
-
2023
2018
-
2023
2023
-
2023
Rynek - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet