| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat mikołowski
OBIEKTY - Ulica Dworcowa
x
2
3
5

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Dworcowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
kw
 
Do dnia dzisiejszego przetrwały wiaty na peronach dworca (konstytucja stalowa nitowana).
2015-02-19 18:15:59 (11 lat temu)
do kw: Tak - jest trochę stacji z orginalnymi wiatami ale rzadko kiedy oryginalnym zadaszeniem.
2015-02-19 19:59:53 (11 lat temu)
A no właśnie - musi być pod napięciem bo inaczej pokaraliby te przewody i skrzynki.
2014-02-03 23:25:47 (12 lat temu)
Masz racje , to najlepszy sposób zabezpieczenia przed kradzieżą.
2014-02-03 23:27:22 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: A czemuż to mieliby pokarać te przewody i skrzynki? Co one im zawiniły? ;))
2014-02-03 23:27:24 (12 lat temu)
do pawulon: Zawiniły to, że za kilo miedzi na flaszkę można mieć ;)
2014-02-03 23:30:08 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: A ha ;)) Widzisz Wodzu jak uważnie Twoje słowa czytamy, nic nam nie umknie ;-)))))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-02-03 23:32:32 (12 lat temu)
do pawulon: No i prawidłowo - me słowa trzeba czytać i brać do serca bo samo czytanie jeszcze niczego dobrego nie zrobi ;)
2014-02-03 23:36:28 (12 lat temu)
Takie graffiti to dobry sposób na wandali bazgrających po ścianach - zwykle na nich nikt nie bazgra bo tych bazgrołów za dobrze nie widać na niejednolitym tle.
2014-02-03 23:31:49 (12 lat temu)
WW
 
do Neo[EZN]: Problem polega na tym, że takie graffiti jest tylko trochę lepsze.
2014-02-03 23:35:23 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Ale zauważ Piotrek jak tam czysto. Ja dziś przechodziłem tunelem pod pl. Społecznym, tam to dopiero jest syf, choć pod pl. Strzegomskim widziałem kiedyś jeszcze większy ;)
2014-02-03 23:37:27 (12 lat temu)
kw
 
czy koś może wie do czego służyły te budowle ?
2015-02-19 18:25:27 (11 lat temu)
kw
 
czy koś może wie do czego służyły te budowle ?
2015-02-19 18:25:52 (11 lat temu)
kw
 
czy koś może wie do czego służyły te budowle ?
2015-02-19 18:26:07 (11 lat temu)
kw
 
czy koś może wie do czego służyły te budowle ?
2015-02-19 18:26:15 (11 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do kw: Zapewne piwniczka na olej i naftę.
2015-02-22 21:42:22 (11 lat temu)
Jacy
 
2023-08-11 18:36:47 (2 lata temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Kopalnia mieściła się pod obecnym adresem Dworcowa 2 (w częściowo zachowanych budynkach jest dziś firma Iglo Silesia).
2019-08-12 09:59:00 (6 lat temu)
do ritterswalder: Dzięki przypisałem.
2019-08-12 11:02:31 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Skorygowałem błąd w nazwie obiektu
2025-03-08 21:35:38 (rok temu)
do ylooC: Dzięki.
2025-03-09 07:40:36 (rok temu)
Pokaż na mapie
15 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Dworcowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet