| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Osiedle "Innova"
Obiekty w okolicy
Nyska 60-60c
28
m
Wrocław
Nyska 54-54a
34
m
Wrocław
Nyska 56-56b
36
m
Wrocław
Nyska 52-52a
91
m
Wrocław
Nyska 58-58b
93
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Osiedle "Innova"

Obiekt jest w trakcie budowy
Inwestor: Osiedle Innova Sp. z o.o. (1 inwestycja)
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
Licho
 
W poniedziałek albo sobotę ostatni kawałek Elbudu poległ.
2019-02-12 22:14:48 (7 lat temu)
do Licho: Wczoraj po południu już go nie było.
2019-02-12 22:15:17 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Dlatego piszę, że wczoraj albo w sobotę – w piątek wieczorem był.
2019-02-12 22:16:08 (7 lat temu)
Przeszli jak burza!
2019-02-01 10:28:06 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Skoro „wyburzą każdy obiekt w każdym miejscu” to co mieli zrobić :-)
2019-02-01 11:33:14 (7 lat temu)
Gołąbek wrócił?
2019-02-20 15:05:28 (7 lat temu)
do Corvus monedula: Co się stało z EXIF-em?
2019-02-20 15:05:58 (7 lat temu)
do Corvus monedula: Wrócił :) Zaniesiony do sklepu 12.01 - powrót 19.02 czyli równo o tydzień dłużej niż poprzednio. Niestety w paczce nie było żadnej informacji o tym co naprawili - o ile kontroler łatwo sprawdzić (bo po prostu działa) to z aparatem jest gorzej (sprawdzić) ale wygląda na to, że wszystko z nim jest w porządku :) Przy okazji odbył się próbny lot z FCC.

A EXIF - też mnie to zastanawia, sprawdzę w nocy :)
2019-02-20 15:11:45 (7 lat temu)
do Columba livia: Już ktoś wyhackował FCC?
2019-02-20 15:28:08 (7 lat temu)
do Columba livia: ... nie tydzień dłużej tylko dwa - wcześniej to trwało równo 3 tygodnie - teraz równo 5. Kontroler jest ten co był - widać, że wymienili port microUSB (i pewnie nie tylko to - może płytę główną albo baterię).
2019-02-20 16:23:04 (7 lat temu)
do Corvus monedula: Już dawno - trzeba tylko wykonywać trwającą kilkanaście sekund procedurę przed każdym startem, na YouTube są filmowe instrukcje (i jak się okazało - działają na najnowszym sofcie :)
2019-02-20 16:21:20 (7 lat temu)
do Columba livia: Ojej, dwa razy dłuższy start :-)
2019-02-20 17:18:05 (7 lat temu)
do Corvus monedula: ... ale za to jaki zasięg - 1,6 km z Bocianiej / Kwidzyńskiej na Kowalach do Siennej / Mazepy na Psim Polu i jeszcze po 4 kreski sygnału. Czyli jeszcze by dało radę dalej ale nie próbowałem :)
2019-02-23 15:00:51 (7 lat temu)
Czy tylko mi się zdaje, czy dalej jest miękko?
2019-02-20 23:41:50 (7 lat temu)
Podoba mi się to mieszkanie na I p. z duzym tarasem :)
2019-02-21 08:07:24 (7 lat temu)
do Corvus monedula: Wydaje mi się, że aparat został ten co był ale na najlepszym ustawieniu (f4.5) jest akceptowalnie - rogi najgorsze ale to normalne w tym modelu bo zdjęcia trzeba bardzo mocno prostować przez tę "beczkę" a i tak nie prostuję do końca co widać po lekko krzywym horyzoncie.
2019-02-21 10:41:20 (7 lat temu)
do da signa: Ten taras za bardzo na widoku - tym bardziej, że na tym podwyższeniu są schodki które będą prowadzić do ogólnodostępnego ogródka :) No ale jak się postawi tuje (... bo co innego?) to problem zniknie.
2019-02-21 10:43:06 (7 lat temu)
do Columba livia: Trochę słabo. Gdyby wymienili może by się trafił ostry jak należy.
2019-02-21 13:08:05 (7 lat temu)
do Columba livia: NIedopałki i tak będzie trzeba zmiatać :-)
2019-02-21 13:08:40 (7 lat temu)
Ja tam już dawno stwierdziłem, że nocne zdjęcia niespecjalnie dobrze wychodzą. Co innego o zmierzchu.
2019-02-24 22:21:43 (7 lat temu)
Licho
 
Bloku.
2019-04-17 23:09:23 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Tak, łącznie 7 kondygnacji nadziemnych.
2019-12-22 18:02:07 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
FotoPiesek ☺
2019-12-23 17:32:15 (6 lat temu)
Ciekawe co zrobią w tej niskiej części?
2020-01-19 12:18:10 (6 lat temu)
Kiepsko wygląda położenie tego budynku względem szkoły... Niemcy pewnie mieli plan żeby dobudować dom do tej pustej ściany.
2020-07-15 22:40:08 (5 lat temu)
Budynek przynajmniej w częsci na terenie dawnego WZRE.Teren dziewiatki był od płotu WZRE do zaplecza poniemieckiego budynku przy Pięknej(była tam enklawa ,willa rodziny Pani Ady) i od ulicy Nyskiej do wjazdu do zakładu energetyki od Pieknej.
2020-07-16 17:59:28 (5 lat temu)
do Neo[EZN]: Mooooże. W tym miejscu były ogródki nieprzeznaczone do likwidacji (w przeciwieństwie do tych w miejscu których powstała szkoła). Niby przez te kilka lat mogły się plany zmienić…
2020-07-15 23:53:33 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
35 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2014
2013
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2015
2014
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2016
2016
-
2016
Osiedle "Innova" - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet