| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (30)
Obiekty w okolicy
Stacja redukcyjno-pomiarowa gazu
63
m
Wrocław
Mościckiego 32-33
82
m
Wrocław
Remiza straży pożarnej
93
m
Wrocław
Archiwum zakładowe Urzędu Marszałk...
98
m
Wrocław
Mościckiego 34
100
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Powstającą inwestycję będą tworzyły dwa 4-kondygnacyjne budynki, gdzie czwartą kondygnację stanowić będzie poddasze użytkowe. Powstanie tutaj 168 funkcjonalnych i jasnych mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanym metrażu od 31,9 m2 do 76,35 m2 budowanych w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia, taras lub taras z ogródkiem w zależności od usytuowania mieszkania. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano garaż podziemny ze 102 miejscami postojowymi, 66 miejsc postojowych na terenie nieruchomości oraz rowerownie. Ponadto w obu budynkach będą się znajdowały komórki lokatorskie o wielkości od 1 mkw do 4,65 mkw.

Inwestycja w całości obsługiwana będzie przez cichobieżne windy, a więc dostępna
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Najpewniej jest to „budowa zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi”.
2016-08-06 23:48:44 (9 lat temu)
do Licho: A znasz więcej danych? Np. dane inwestora? Obszedłbym cały teren budowy i poszukał tablicy ale teren jest spory a czasu miałem dziś bardzo mało (1,5 godz. na zdjęcia).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2016-08-06 23:55:40 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Niestety nie. Pozwolenie na budowę jest z kwietnia – dla pozwoleń wydanych od początku lipca podawane już są dane inwestora…
2016-08-07 00:02:33 (9 lat temu)
max
 
do Neo[EZN]: Też mi się nie chciało obchodzić więc w ubiegłym tygodniu objechałem :-) Tablica budowy jest przy Syjamskiej. Dachbud, ale nie wiem co, bo wysiadac też mi się nie chciało :-)
2016-08-07 09:57:56 (9 lat temu)
do max: Dzięki :) Jeszcze nie mają nic na ten temat na stronie internetowej. Wykopy mogą być za to ciekawe (o ile koparka wszystkiego nie zniszczy) bo wzdłuż ulicy Mościckiego stały domy mieszkalne - chyba takie jak te widoczne w oddali.
2016-08-07 11:53:44 (9 lat temu)
Wykop jest coraz bliżej miejsca gdzie wcześniej stały budynki wielorodzinne czyli przy ulicy Mościckiego.
2016-08-24 21:59:35 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Piotrze, przy okazji chciałbym się odnieść do komunikatu. Wyszukiwarka była i jest OK. Ileż ja swoich archiwalnych pocztówek w mig znalazłem! Nieraz wystarczyło, że wpisałem miejscowość i pierwszy wyraz z odwrotnej strony pocztówki :)
2016-08-25 12:17:40 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Dzięki :) Jeszcze zastanawiam się nad wyszukiwarką komentarzy ale nie wiem czy jest na to zapotrzebowanie.
2016-08-25 20:15:08 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Bardzo !!! Od kilku dni poszukuję pewnego zdjęcia z moim komentarzem dot. lokalizacji. Skoro fotki nie ma w miejscu przeze mnie wskazanym to pewnie dodający je pozostawił w sobie wiadomym miejscu ;-) Gdyby nie to, że upłynęło już ze 2 lata to bym je odszukała po swoich komentarzach. Fotka potrzebna, bo archiwalna a dopasowałabym aktualną wersję zdjęcia.
2016-08-25 21:46:36 (9 lat temu)
Licho
 
do ZPKSoft: Popieram. Wielokrotnie mi takiej możliwości brakowało.
2016-08-25 21:48:02 (9 lat temu)
Szkoda że kopią i od razu niszczą pozostałości dawnych domów.
2016-09-13 14:20:18 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
A przypisanie również z Oławy ?
2017-03-17 19:19:36 (9 lat temu)
Ciekawe, moj czesciowy wpis, ale nie moje zdjecie.
2017-03-17 20:10:38 (9 lat temu)
Niech mi ktoś proszę powie, że ten pomnik widać a tylko ja go nie znajduję :)
2017-03-17 20:18:56 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu, tu nastąpiło jakieś zapętlenie. Kiedy po wrzuceniu edytowałem swoje zdjęcie z ul. Mościckiego, nagle pojawiło się zdjęcie cracausica. Jakieś jaja :) Dobrze, że miałem zdjęcie na podmianę.
2017-03-17 19:35:15 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Ale zerknij co tam się dzieje w czwartej linijce pod zdjęciem.
2017-03-17 19:43:24 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Jak widać to kolejne zderzenie czołowe. Neo zna temat, więc nie ma potrzeby rozpisywania się o tym. Cracusiac musi swoje dodać ponownie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodane drugie zdanie
2017-03-17 19:36:37 (9 lat temu)
2017-03-17 20:22:25 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Już jest dobrze, przypisanie zdjęcia cracusiaca usunęłam.
2017-03-17 20:34:08 (9 lat temu)
Trochę się naczekałem zanim zrobiło się w miarę pusto.
Przyznam się, że trochę pogadałem z tubylcami zanim cyknąłem. Ludzie z Brochowa jakby odświeżeni nowym, cieszą się, że Brochów się zmienia.
Na początku 80. jeździłem tu motorynką na piwo, oj zmieniło się od tego czasu.
2017-03-17 20:02:36 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
Fotorower, najlepszy środek przerzutu fotopolskich dokumentalistów na miejsce akcji, niejedno...czasem, jak to pięknie że wraca sezon na dwa kółka!
2017-03-17 20:06:22 (9 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Fotorower - dobre, ale niestety nie mój.
2017-03-17 20:23:30 (9 lat temu)
do Dariusz Łukasik: U mnie środek transportu przez cały rok :)
2017-03-17 20:34:20 (9 lat temu)
:-)
2017-11-18 22:06:14 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Agatka chyba już znudzona ;)
2017-11-18 22:10:47 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: No..chyba sie jej wyladowala bateria w komórce i niemogla sobie wypelnicz wolny czas jak u źony fotopolana jest zwyczajem. Moja Izka sie juź nauczyla nosicz powerbank :-)
2017-11-18 22:12:52 (8 lat temu)
do pawulon: Raczej nie bo dopiero z domu wyszła ale kiepsko się czuła.
2017-11-19 12:28:13 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Przy takiej pogododzie sie niema co dziwić...
2017-11-19 12:29:57 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Budowa osiedla przy ulicy Mościckiego na Brochowie.
Budynek świeżo ukończonego osiedla przy ulicach Mościckiego i Syjamskiej.
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
Osiedle "Mościckiego" na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet