| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Żegiestowska 13
57
m
Wrocław
Fitness Academy Jupiter
65
m
Wrocław
Brzoskwiniowa 6
103
m
Wrocław
Osiedle „Armii Krajowej 7”
134
m
Wrocław
Orzechowa 13-31
141
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Osiedle „Nowy Gaj”

Architekt: Maciej Majewski (1 realizacja)
Inwestor: VD sp. z o. o. Mieszkania XII s. k. (1 inwestycja)
Wykonawca: Erbud S.A. (19 realizacji)
Zbudowano: 2016-2017
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Imponujące tempo prac. W dwa tygodnie zrobili wykop (choć jeszcze nie w ostatecznym kształcie) i już jest pierwszy beton...
2016-05-01 01:17:28 (10 lat temu)
Licho
 
do Columba livia: Wrażenie robi szczególnie w porównaniu z niektórymi innymi budowami. Takimi, na których przez kilka miesięcy nie widać jakichkolwiek postepów.
2016-05-01 05:19:09 (10 lat temu)
Wygląda na garaż, po prawej wjazd / wyjazd?
2016-06-08 19:59:58 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Tak sądze. Że w piwnicy będzie garaż to oczywiste, praktycznie wszędzie tak teraz jest, chyba, że piwnicy nie ma.
2016-06-08 21:08:38 (10 lat temu)
do Licho: Nie znam nowych które nie miałyby garażu (czasem nie ma pod niektórymi budynkami ale za to jest pod sąsiednim / sąsiednimi).
2016-06-08 21:21:00 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Mogę wskazać nowy biurowiec bez garażu podziemnego: (w podziemiu są zlokalizowane archiwa). Mieszkalnych nie kojarzę żadnych.
2016-06-08 21:26:52 (10 lat temu)
do Licho: A no... ja miałem mieszkalne na myśli. Czasem jednak to "podziemie garażowe" to poziom 0 - (po prawej).
2016-06-08 22:14:45 (10 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
A gdzie to się kręci po mojej okolicy i zabawia w Wacława? ;-)
Bardzo dobre ujęcie.
2016-08-07 00:04:15 (9 lat temu)
do Licho: Dzięki, miałem szczęście bo zobaczyłem, że otwarta jest brama bloku bo ktoś wnosił worki z gipsem i podparł nimi drzwi :D Wydaje mi się, że każda klatka schodowa w tych sąsiednich blokach ma widok właśnie na to podwórze.
Sama brama jest ciekawa - pierwszy raz spotkałem się z tak dziwną klatką schodową - do klatki są dwa wejścia - od tej samej strony budynku ale jak wejdziemy lewym wejściem to... nie dojdziemy do windy na parterze - zobaczymy ją za kratką z półpiętra dlatego wszedłem do windy dopiero na 1 piętrze bo nie wiedziałem jak dojść do drzwi na parterze :) Czyli prawą bramą wchodzi się na parter z windą a lewą - do piwnicy lub do schodów (i windy ale od 1 piętra w górę) - może to norma na Gaju.
2016-08-07 00:34:05 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Na Orzechowej, Jabłecznej, Świeradowskiej, Piławskiej. Taki zakręcony projekt usiłujący pogodzić typowy dla wielkopłytowych ploków wysoki parter z dostępnością windy z poziomu gruntu (z tym poziomem gruntu też nie do końca wyszło, co widać po zbudowanych nie tak dawno przy wejściach rampach dojazdowych dla wózków).
2016-08-07 00:49:11 (9 lat temu)
do Licho: Ciekawe :) Czyli windą od parteru do 1 piętra przejeżdżamy 1,5 kondygnacji?
2016-08-07 01:29:30 (9 lat temu)
Licho
 
No tak, od kilku tygodni się zbieram, żeby tu za dnia podejśc, to mnie w końcu uprzedziłeś :-)
2016-11-13 20:34:24 (9 lat temu)
do Licho: No właśnie coś nikomu tu nie było po drodze więc musiałem zboczyć z drogi z Krakowskiej na Brochów i zrobić zdjęcia :) Ciekawe jest to jak różnią się postępem podobnej wielkości inwestycje rozpoczęte w podobnym czasie. Jeden budynek może mieć już 6 kondygnacji naziemnych a inny tylko jedną. Ta budowa zalicza się do tych bardzo szybkich a ta odwrotnie:
2016-11-13 21:06:58 (9 lat temu)
... a ostatnio przejechałem obok bo myslalem ze nic sie tu ciekawego nie dzieje a tu drugi etap ruszył (i to pewnie że 3 miesiące temu)
2017-03-18 09:22:08 (9 lat temu)
Ciasno się robi na tych waszych osiedlach .
2017-03-18 12:38:18 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: A jakże →

Tu od strony Żegiestowskiej zaawansowanie mało, bo żuraw dopiero tydzień temu przefrunął.
2017-03-18 09:56:46 (9 lat temu)
Licho
 
No ładnie. Nawet z tego samego miejsca co ja :-(
2017-04-29 19:45:44 (9 lat temu)
do Licho: Kiedy byłem na Ślicznej i czekałem aż przejdzie ulewa to pomyślałem, że podjadę jeszcze tutaj bo pewnie Licho prędko tu nie zajdzie no i klops ;)
2017-04-29 19:51:45 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: No wiesz, ja tę budowę z okna widzę, skoro widze, że coś się dzieje to podejdę :-)
2017-04-29 19:55:01 (9 lat temu)
do Licho: A to nawet nie wiedziałem że ją widać od Ciebie choć w sumie na linii widoku nie ma niczego wysokiego :)
2017-04-29 19:56:38 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Drzewa trochę zasłaniają, ale widok jest :-)
2017-04-29 19:57:55 (9 lat temu)
To chyba będzie jedyne urozmaicenie "budżetowej" elewacji.
2017-04-29 21:41:58 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Zmień „budżetowej” na „stonowanej” ;-)
2017-04-29 22:05:08 (9 lat temu)
do Licho: Podejrzewam że to jedno z tańszych rozwiązań (tynk i farba). Dużo bardziej podobają bardziej urozmaicone elewacje - myślę że są droższe choć w cenach mieszkań tego nie widać. Np. Samą farbą i drobnymi wypukłościami też można osiągnąć ciekawy efekt

... no ale takie budynki poza centrum to rzadkość. W zasadzie większość tych które obecnie są budowane z wyglądu niewiele różni się od bloków z lat 70., 80. i 90. Przykład - - tu mamy bardzo wysokie ceny a bloki prawie takie same jak te (co ciekawe bardziej podoba mi się ten z Gądowa :) Tu też nowy kontra stary
2017-04-29 22:43:02 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
2 sekundy z powietrza - niezły wynik :) Ja mam jeszcze pewien pomysł - dać ostrość na manual i na nieskończoność - powinno to zmniejszyć delikatne rozmycia na brzegach.
2017-04-29 23:01:52 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Wiatr był mały :-) Tylko przez chmury z niebieskiej godziny się zrobiła szara :-(
No właśnie nie wiem, czy lepiej ostrzyć na główny obiekt, czy na nieskończoność w takiej sytuacji.
2017-04-29 23:30:59 (9 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do Corvus monedula: Zrób kilka/kilkanaście zdjęć, każdej opcji.. wybierz te, które pasują .. wrzuć na FP.. będziem podziwiać:)
2017-04-29 23:36:17 (9 lat temu)
do Corvus monedula: Przy tak niewielkiej ogniskowej i szerokim kącie widzenia głębia ostrości jest bardzo duża - podejrzewam, że nieskończoność jest już osiągnięta po kilku metrach :)
2017-04-30 00:20:55 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Hmm. Tak, hiperfokalna to niecałe dwa metry.
2017-04-30 11:29:02 (9 lat temu)
Licho
 
Pierwszego to chyba już dobiegła… drugi lada chwila oiągnie stan surowy.
2017-08-26 19:19:26 (8 lat temu)
do Licho: Prawie - z zewnątrz widać, że brakuje paru balustrad, m.in. na balkonie po prawej stronie na pierwszym piętrze.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2017-08-26 19:20:55 (8 lat temu)
:-)
2017-09-01 21:08:04 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Budowa widziana z południowo-zachodniego narożnika. Jak widać ściany i słupy podziemia są w większości gotowe, a na części powierzchni jest już gotowy strop ...
Pierwszy budynek osiedla "Nowy Gaj".
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet