| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (9)
Obiekty w okolicy
Wallenroda 11
45
m
Lublin
Konrada Wallenroda 13
55
m
Lublin
Plac zabaw z "Rakietą"
85
m
Lublin
Wajdeloty 6
90
m
Lublin
Wallenroda 9
99
m
Lublin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Osiedlowe boisko

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Danusiu, myślę, że to rejon ulic Wallenroda i Wajdeloty, nawet pawilon i boisko jest nadal.
2026-02-03 19:37:01 (4 miesiące temu)
Dana
 
do ZPKSoft: I znowu uciecha, że zdjęcie już na swoim miejscu :)
2026-02-03 20:06:29 (4 miesiące temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Dana : Może opanujemy cały Lublin ;-)
2026-02-03 20:10:45 (4 miesiące temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Podejrzewam, że może tak się stać, bo u miejscowych raczej brak zainteresowania takimi poszukiwaniami; Veti też już ma sukcesy w Lublinie.
2026-02-03 20:26:37 (4 miesiące temu)
Woj11
 
+4 głosów:4
do Dana : Tak, ale czasami boję się, że mu żyłka pęknie przez Lublin
2026-02-03 20:31:37 (4 miesiące temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Dana : W przypadku tego trolejbusu bylo calkiem proste rozwiązanie. Mapa linii trolejbusowych w Lublinie, potem popatrzyć na to troche nietypowe zkrzyźowanie ulic (ostry kąt zamiast kątu prostego) i potym juź zprawdzienie za pomocą GSV troche lyczenia okien i balkonów i bylo gotowe. Tu powyźej byl juź dla mnie problem większy. Niebylo się czego zlapać ☺☺☺ No, tak jak piszesz, miejscowy raczej niemają czasu ☺
2026-02-03 20:48:10 (4 miesiące temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do Woj11: :)))
2026-02-03 20:34:44 (4 miesiące temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Woj11: Daleko mi do tego..☺☺☺ Lublin jest moźe troche specificzny, ale warto się ofiarować. Mam kolege który się w Lublinie urodzil. Byl zdziwony źe chociaź tam w źyciu niebylem, to się orientuje w tych okolicach. To jest zaleta fotopolaństwa....nieźaluje ani jednego momentu spędzonego przy zabawie na fotopolsce ☺
2026-02-03 20:53:02 (4 miesiące temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 miesiące temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet