| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat inowrocławski
Więcej (18)
Obiekty w okolicy
Figura Jana Pawła II
160
m
Pakość
Kaplica – św. Weronika
166
m
Pakość
Kaplica – Dworzec Heroda
182
m
Pakość
Kaplica – Cyrenejczyk
264
m
Pakość
Cmentarz
272
m
Pakość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Informacja Turystyczna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tomiko
 
+3 głosów:3
Zastanawia mnie, co tam robi unijna flaga? Na dodatek jako pierwsza z lewej. W tym miejscu powinna wisieć flaga Polski, następnie powiatu, czy gminy, a na końcu UE.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2020-05-16 12:10:08 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Tomiko: Mają pozostawić ten trzeci maszt pusty ☺☺☺
2020-05-16 12:12:02 (6 lat temu)
Tomiko
 
do vetinari: :) Albo powiesić flagę czeską :) A Czechy to wcale nie potrzebują flagi unijnej- wystarczy wkleić gwiazdki w tym niebieskim trójkącie :)
2020-05-16 12:29:04 (6 lat temu)
do Tomiko: Trzeba poprostu przyjąć źe jesteśmy czlonkami UE. Chociaź mnie wiele rzeczy niepasuje, zwlaścza byrokracjia, czlonkowstwo w unii ma wiele zalet.
Co do gwiazdek w naszej fladze....zapóźno, jeden z projektów powstania naszej flagy wlaśnie mial w niebieskim trójkąncie w planu bialą gwiazde-po wzoru flagy USA i jako podziękowanie prezidentowi USA W.Wilsonowi za jego programu "Czternaściu punktów" dzięky czemu powstalo wielu niezaleźnych państw w Europie Środkowej i na Balkanie.
2020-05-16 13:02:20 (6 lat temu)
Tomiko
 
+2 głosów:2
do vetinari: Tak, jesteśmy w UE- OK. Mieszkałem w Danii 12 lat. Dania jest we wspólnocie od 1973, ale nigdzie nie widziałem flag UE przed budynkami urzędowymi albo użyteczności publicznej, jak ten na zdjęciu. No i to jest dla mnie skandal, że powieszone są w złej kolejności. A jakby czeska flaga miała tę białą gwiazdę w trójkącie, no to prawie flaga Kuby :)
2020-05-16 13:52:46 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Tomiko: Jak popatrzysz od strony wejścia do budynku to flaga Polski jest na czołowym czyli środkowym miejscu więc wg mnie wszystko jest w porządku.
2020-05-16 19:34:35 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Tomiko: ☺☺☺ dobrze źe się z tą gwiazdą nieudalo ☺☺☺
2020-05-16 22:46:15 (6 lat temu)
Tomiko
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Wszystkie flagi są tej samej wielkości na masztach równej wysokości, zatem flaga Polski powinna być pierwsza z lewej. Jeśli jest na środku, powinna być większa lub na wyższym maszcie. Nie zmienia to jednak faktu, że obecność flagi unijnej w tym miejscu w Dniu Flagi jest raczej zbędna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2020-05-16 19:37:42 (6 lat temu)
slawekh
 
+1 głosów:1
do Tomiko: Racja.
2020-05-16 20:07:24 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet