| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Folwark
Obiekty w okolicy
Karkonoska 160b
40
m
Łomnica
Stajnia - restauracja i kuźnia
52
m
Łomnica
Spichlerz - Muzeum
54
m
Łomnica
Rzeźba upamiętniająca Renate Johen...
59
m
Łomnica
Stodoła
66
m
Łomnica

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Folwark

Dawniej: 1
Zabytek: 1179/J z 09.11.1994
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Nadzwyczaj cenne zdjęcie - rozjaśnij nieco.
2011-12-16 23:28:24 (14 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Proszę bardzo. Nieco rozjaśniłem, ale nie jestem pewny końcowego efektu, bo siedzę przy laptopie. :)
2011-12-16 23:38:01 (14 lat temu)
Saxon
 
+2 głosów:2
† Yanek
 
+3 głosów:3
Samoobsługa - informacja na wysokości oczu ... kotów ;)
2012-03-15 14:18:03 (14 lat temu)
Saxon
 
2012-03-17 22:48:14 (14 lat temu)
Saxon
 
+2 głosów:2
do † Yanek: Niezwykły
2012-03-15 19:11:12 (14 lat temu)
Saxon
 
+2 głosów:2
do † Yanek: Dla psów ....
2012-03-15 22:11:18 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do Saxon: Knajpa dla psów? W Polsce? Nie wierzę.
2012-03-15 22:12:54 (14 lat temu)
do Saxon: He, he, chodzi o wysokość umieszczenia informacji :)) nie na wysokości oczu klienta. Niby drobiazg.
2012-03-15 22:22:15 (14 lat temu)
Saxon
 
+2 głosów:2
do † Festung: Dlaczego nie?
2012-03-15 22:39:10 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do Saxon: Bo nie wszyscy kochają psy. Dużo jest jeszcze dzikusów ze wschodnią mentalnością ("ty wściekły psie, ty suko, na psa urok itp). Widać to po minusach komentarzy o fotopieskach. Wg mnie miarą cywilizacji społeczeństwa jest jego stosunek do zwierząt.
2012-03-15 22:51:17 (14 lat temu)
Saxon
 
+1 głosów:1
do † Festung: Interesująco!
2012-03-16 22:56:16 (14 lat temu)
2012-04-05 21:07:41 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
Te zasłonki jak sztandary spod Grunwaldu ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2013-11-16 09:58:39 (12 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Folwarki z sukcesem produkowały żywność, do pracy zatrudniały ogromną ilość ludzi, np. produkcja mleka- 150 krów do wydojenia każdego dnia, nie było dojarek mechanicznych, albo prace w polu, żniwa, wykopki, zawsze to podziwiam, a dziś coraz mniej ludzi jest potrzebnych, coraz więcej zbędnych,bezustanny postęp uderza w nas.
2019-01-15 11:15:32 (7 lat temu)
Ten budynek ma już założony obiekt:
2019-01-20 11:36:04 (7 lat temu)
fantom
 
do Marek W : Czyli ma dwa założone obiekty, jeden w ramach folwarku a drugi w ramach ulicy.
Kasujemy ten z folwarku, czy robimy po dwa przypisania?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2019-01-20 11:43:08 (7 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do fantom: Chyba dwa przypisania będą lepsze.
2019-01-20 12:10:45 (7 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Marek W : Tak też uczyniłem.
2019-01-20 12:27:46 (7 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do fantom: I chwała Ci za to :)
2019-01-20 12:28:15 (7 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Marek W : To teraz wspólnie musicie stróżować, żeby w tym "obiekcie w dwóch osobach" zawsze był ten zam zestaw zdjęć, jak ktoś coś dorzuci ;)
2019-01-20 16:30:09 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Stolek na balkonie...ja bym go ciut ciut przesunal w prawo...źe by bylo symetricznie.....☺☺☺
2019-09-25 21:18:00 (6 lat temu)
do vetinari: :)))
2019-09-25 21:19:24 (6 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przed remontem w miejscu tego balkonu było takie okno:
2019-09-25 21:20:44 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Marek W : Dobrze źe Cie Marku mamy na portalu...
2019-09-25 21:21:27 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Marek W : Było bardziej stylowo.
2019-09-25 21:27:16 (6 lat temu)
do ZPKSoft: No....bylo, ale teraz moźna sobie usiadź przy kawce i patrzyć na ludzi tym nadole jak mi zazdrościa takie posedzenie i wyglad ☺☺☺
2019-09-25 21:48:42 (6 lat temu)
fantom
 
Czy to na pewno Folwark Łomnica? Jest sporo różnic:
2020-07-09 20:15:24 (5 lat temu)
arkuba
 
Tak. Zdjęcie wziąłem z oficjalnego biuletynu Gruss auf Lomnitz (niestety nie zapisałem z którego wydania). Właścicielka zdjęcia, Dagny Wegener urodziła się w Łomnicy w 1911 r. i wychowywała na folwarku.
2020-07-14 10:43:42 (5 lat temu)
arkuba
 
2020-07-14 10:52:06 (5 lat temu)
fantom
 
do arkuba: Tylko które by to miało być miejsce w Folwarku Łomnica?
2020-07-14 11:37:34 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Dawna obora i remiza w zespole folwarcznym.
Fragment zabudowań folwarcznych.
1920
-
1994
1920
-
1994
1994
-
2006
1994
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2015
2014
-
2020
2019
-
2020
Folwark - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet