| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Mauzoleum Natalii ks. Sanguszko
31
m
Warszawa
Dąb Mieszko
250
m
Warszawa
Pałac Potockich
312
m
Warszawa
Rów Natoliński
323
m
Warszawa
Pawilon ogrodowy (świątynia doryck...
336
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most mauretański

Architekt: Henryk Marconi (77 realizacji)
Zbudowano: 1834-38
Zabytek: 647/7 z 1.07.1965
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
+4 głosów:4
sam se zidentyfikowałem, w końcu... : )
2011-03-06 20:46:27 (15 lat temu)
To jest brama mauretańska z 1838 roku. Zabytek 647/12 z 1.07.1965 r.
2013-12-14 22:57:51 (12 lat temu)
stoik
 
kilka zagadek - dla urozmaicenia i zabawy : )
2010-01-03 22:03:22 (16 lat temu)
Chińczycy tu byli? To jakiś wiadukt kolejowy... Ciekawe.
2010-01-03 22:07:36 (16 lat temu)
stoik
 
no : )
2010-01-03 22:08:39 (16 lat temu)
do Jarosław Budyta: Warto więc stworzyć podobiekt - zwłaszcza, że jest w rejestrze zabytków
2013-12-14 23:00:37 (12 lat temu)
Jarosław Budyta
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Aż jedenaście obiektów jest wpisanych wraz z zespołem.
2013-12-14 23:03:55 (12 lat temu)
do Jarosław Budyta: W sumie podobiekty zespołu zlokalizowane na mapie byłyby dodatkową informacją dla zainteresowanych, tylko, czy nie "zaciemni" nam to mapy. Trochę tego Jarku jest ;)
2013-12-14 23:10:05 (12 lat temu)
Jarosław Budyta
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): No jest trochę, ale chyba lepiej jak każdy obiekt w zespole by był oddzielnie i ze swoim numerem zabytku. Przy jakiejś wenie mogę to ogarnąć :) Najlepiej z nowymi zdjęciami, ale ciężkie tam zwiedzanie i fotografowanie bo tylko w okresie wakacji w soboty i niedziele na zapisy mailowe. Obiekt rządowy.
2013-12-14 23:18:31 (12 lat temu)
do Jarosław Budyta: Dokładnie o takim rozdzieleniu poszczególnych podobiektów - z lokalizacją oczywiście, numerem zabytku i kilkoma słowami opisu - myślałem. Jakbyś miał chwilę, byłoby fajnie :) Stworzyć podstawę można a potem stopniowo, jak będą tylko możliwości, dorzucać nowe zdjęcia :)
2013-12-14 23:37:38 (12 lat temu)
Jarosław Budyta
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): I tak się zrobi. Mój rejon, blisko mieszkam i jeszcze tam na terenie nie byłem :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2013-12-14 23:44:05 (12 lat temu)
do Jarosław Budyta: I tak do mnie "mów". Mój teren to nie jest, nie chciałbym namieszać ;) Dzięki :)
2013-12-15 00:05:47 (12 lat temu)
Park Natolin
2021-06-11 12:21:05 (5 lat temu)
adi_62
 
do mokotofil: Dziękuję.
2021-06-11 15:15:51 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet