| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Punkt oporu Łagiewniki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Punkt oporu Łagiewniki

Obiekt istnieje częściowo
Zbudowano: 1936-1939
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Przypisanie Krzyżowej do Rozbarku to czyba zupełna pomyłka...
2009-03-30 23:27:43 (17 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: I znowu ten sam problem. Ulica jest przypisana do Łagiewnik i Rozbarku a wyskakuje tylko Rozbark :((
2009-03-30 23:50:27 (17 lat temu)
do pawulon: OK, ale w przypadku Krzyżowej przypisanie do Rozbarku jest chyba zupełnie błedne....
2009-03-31 07:02:51 (17 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Wg nie jest błędne bo ta ulica przechodzi przez Rozbark na odcinku 500-700 metrów :)
2009-03-31 08:06:07 (17 lat temu)
Malowanie jest wykonane współcześnie - z tego co pamiętam to jeszcze parę lat temu schron był szarobetonowy.
2009-01-09 21:42:32 (17 lat temu)
fck
 
do Jarosław Dubowski: Wyremontowany przez stowarzyszenie Pro Fortalicium i dostępny do zwiedzania bodajże co drugą sobotę.
2009-01-09 22:23:25 (17 lat temu)
wito,
 
Oceny wchodzą po 2X. :(
2010-10-21 15:33:53 (15 lat temu)
do wito,: Które oceny? Za zdjęcia?
2010-10-21 15:45:35 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Wito pewnie najpierw kliknął w liczbę oddanych głosów, żeby zobaczyć jak głosowano, albo kto głosował, a potem oddał swój własny głos - wtedy do rozwiniętej już listy głosów dodaje się druga taka sama, jak przy normalnym oddawaniu głosu bez podglądania już oddanych. I wtedy faktycznie jest podwójnie.
2010-10-21 15:51:10 (15 lat temu)
Mateusz
 
Nie dało by się tak skadrować zdjęcia, by interesujący nas obiekt zajmował chociaż... 25% kadru? Większość zdjęcia to ulica i szare niebo.
2010-10-21 15:56:28 (15 lat temu)
skrzypa
 
do Cristoforo: Widzisz Witek wydało się :)
2010-10-21 16:08:56 (15 lat temu)
wito,
 
zufa i fcka bły też 2x Aha :)
2010-10-21 17:31:17 (15 lat temu)
Jaki związek ma to zdjęcie z Berlinerstraße w Görlitz ?
2016-04-08 22:53:53 (10 lat temu)
Prywatny? Pytam, bo pomalowany.
2010-10-21 21:21:14 (15 lat temu)
fck
 
do Danuta B.: Zajęło się nim stowarzyszenie Pro Fortalicium. Schron został przekształcony na Izbę Muzealną i jest dostępny bodajże co drugą sobotę.
2010-10-21 21:25:05 (15 lat temu)
do fck: Adrian, takie informacje powinny znaleźć się w opisie pod zdjęciem, wyciągam je z Ciebie pytaniami:).
2010-10-21 21:30:03 (15 lat temu)
fck
 
do Danuta B.: To zdjęcie wrzucałem prawie dwa lata temu, kiedy poza kilkoma osobami nie było tu nikogo :). Ale postanawiam poprawę i staram się jak mogę wynikiem czego jest np. ciągłe powtarzanie, że w lipcu się spaliła hurtownia na Pułaskiego, pod każdym zdjęciem. ;)
2010-10-21 21:38:26 (15 lat temu)
do fck: Tak trzeba, bo otwieram w ciągu dnia jakieś zdjęcie na chybił-trafił i czytam podpis: druga strona. Kogo, czego, z kim oraz ile razy - domyślaj się, albo szukaj w obiekcie:)>
2010-10-21 21:56:11 (15 lat temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
Miejsce moich zabaw.
2024-09-15 11:04:05 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do PiotrW: Ciekawe, dlaczego go zamalowali na jasno
2024-09-15 11:12:49 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Obiła mi się o oczy dyskusja na jakimś forum krytykująca "łaciate" malowanie maskujące - podobno oryginalnie takiego malowania ten schron nie posiadał.
2024-09-15 13:17:30 (rok temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Schron uzyskał pierwotny wygląd nie przez malowanie, ale piaskowanie. Oprócz krytyki
maskowania problem polegał rownież na tym, że beton został swego czasu osmołowany. Położona na
na smole farba wraz z nią zaczęła odpadać
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2024-09-15 13:31:47 (rok temu)
do Jarosław Dubowski: Jak byłem tu zastałem wycieczkę kombatantów francuskich i belgijskich to bardzo się zachwycali tym malunkiem, tłumacz nazywał to malunek moro
2024-09-15 14:24:57 (rok temu)
do Jarosław Dubowski: Tu masz ślady ze było malowanie maskujące
2024-09-15 17:34:00 (rok temu)
do Eugeniusz S.: Ale to inny schron jest...
2024-09-15 20:24:20 (rok temu)
PiotrW
 
do Jarosław Dubowski: Wejdź na ten obiekt to zobaczysz różna pstrokaciznę. W latach 60-tych wokół były jeszcze zasieki
2024-09-15 21:29:05 (rok temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Świetne ujęcie 👍
2026-03-13 20:58:46 (3 miesiące temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Punkt oporu Łagiewniki - obiekty i wydarzenia
Punkt oporu Łagiewniki w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet