| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Rzeźba plenerowa III
93
m
Legnica
Piastowska 41
101
m
Legnica
Wieża św. Jadwigi
101
m
Legnica
Piastowska 39
103
m
Legnica
Piastowska 37
109
m
Legnica

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jerzy51
 
Do bonczek : A złota tutaj nie było ? . :) Dobre czasy dla Polaków i Rosjan .
2014-03-16 14:23:33 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do bonczek : Przyjeżdżałem w tych latach na ulice Działkową do rodziny . Wielu Legniczan wspomina ten okres handlu :)
2014-03-18 18:23:11 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do Neo[ EZN] : W Legnicy było dowództwo Armii Północ . Koszary rosyjskie ,sklepy z towarami tańszymi niz w normalnych sklepach . Polskie babcie miały kasę za opiekę nad dziećmi oficerów , bo mieszkały tu cale rodziny oficerów i pracowników cywilnych Rosjan .Przyjeżdżali na cztery lata . Byl specjalny pociąg kursujący do Moskwy . Za handel zlotem w ciągu 48 godzin karny wyjazd do Rosji ,ale to nie pomagało . Na dodatek jeszcze Grecy ,uciekinierzy z ojczyzny osiedleni pod Legnica .Patrze na to zdjęcie i dużo mi się przypomina. Dobre czasy ;)
2014-03-19 16:02:37 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do bonczek ; Bylem w takim mieszkaniu u oficera . Popiół z pieca wynosili do piwnicy . Nie dbali o mieszkania bo wiedzieli , ze za cztery lata odjazd . Wyjeżdżając zabierali lodówki pralki itp. .Mieszkania były remontowane i następna grupa niszczyła bo to nie jej własność . Wyjeżdżając płakali bo Legnica dla większości z nich to była "Kanada ". Nic więcej nie napisze bo niedługo będę na Działkowej i będą sie ze mnie śmiać ,ze wspominam dawne czasy .:)
2014-03-19 17:30:09 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
do Jerzy51: To był 1975 Rosjan full w Legnicy, Na mojej ulicy szampan i benzyna kosztowały
grosze...
2014-03-16 19:54:28 (12 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: A skąd było tylu Rosjan na targowiskach m.in. we Wrocławiu? Przyjeżdżali z aż tak daleka czy to były rodziny żołnierzy stacjonujących w Polsce?
2014-03-18 19:40:03 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie mam pojęcia - mieszkałem 10 lat ale Rosjan na bazarach we Wrocławiu nie pamiętam. Była chyba jednostka na Kozanowie w rękach Rosjan.
2014-03-18 21:16:45 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: Mieszkałem na Traugutta, Obok były kwatery oficerskie...tragedia, gazety w oknach.
2014-03-19 16:03:38 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: Potwierdza - Legnica to Kanada.
2014-03-19 17:31:49 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Zresztą mawiano o nich "Kanadyjczycy" od liter CA na pagonach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2014-03-20 22:58:39 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: tej opcji nie znałem :-)
2014-03-20 23:12:21 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet