| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Muzeum Westerplatte - Centrum Obsł...
119
m
Gdańsk
Port Service Sp. z o.o
205
m
Gdańsk
Portowa Straż Pożarna "Florian"
216
m
Gdańsk
Brama kolejowa
227
m
Gdańsk
Stacja kolejowa Westerplatte
253
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Plaża na Westerplatte

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
StaSta
 
+1 głosów:1
Widoczne dzikie tłumy na plaży w dniu moich urodzin:)
2024-11-18 10:34:40 (rok temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Plaża w Brzeźnie
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-11-18 10:38:29 (rok temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do StaSta: Pewnie wszyscy byli u ciebie na imprezie, tylko Veti się nie załapał ;-)
2024-11-18 10:36:41 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do StaSta: No widziś, i ja się tu czulem jak siebie w domy, samy Czesi ☺☺☺ Ta plaźa jest raczej pomijana przez ludzi. Dojazd komunikacjią miejską ograniczony, malo miejsc do zaparkowania samochodu. Co do Czechów, sporo ich tu bylo, i ta para poniźej ☺☺☺ Obecnie sporo ludzi z Czech woli urlop albo wykendowy wypad nad Baltem. W tym dniu, piątek, bylo u nas święto państwowe, więc po co siedzieć w domu jak moźna pojechać do Gdańsa ☺☺☺
2024-11-18 10:39:48 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Jak się moge zlapacz jak robie to ujięcie ☺
2024-11-18 10:45:24 (rok temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do pawulon: Nie nie, to jest ta plaźa przy Westerplatte. Weśli sme tam od strony ulicy Sucharskiego.
2024-11-18 10:41:41 (rok temu)
pawulon
 
do vetinari: Ta przy promenadzie, czy ta na końcu cypla?
2024-11-18 10:47:44 (rok temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do vetinari: Twoja strata, a działo się, oj działo, żałuj ;-)))
2024-11-18 10:49:06 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Wchodząc na plaźe, mijali sme Brame kolejową
2024-11-18 10:50:10 (rok temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
do pawulon: Ta na końcu cypla to teren wojskowy
2024-11-18 13:27:52 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet