| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Panoramy Płocka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
verbensis
 
+2 głosów:2
To w centrum to Dworzec Wodny - jeśli faktycznie w 1947 był już w Warszawie ( ), to datacja do obniżenia.
2025-10-20 12:11:29 (8 miesięcy temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Podmiana + źródło.
2022-12-09 12:10:08 (3 lata temu)
PEŻ
 
Bliższa lokalizacja ?
2014-12-05 23:07:12 (11 lat temu)
Balbina
 
do PEŻ: No właśnie. Nie znam Płocka, ale wg mapy obstawiam, że jest to Osiedle Dobrzyńska, zabudowa ul. Słodowej.
2021-10-22 18:33:40 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Balbina: Zaraz przypiszę
2021-10-22 18:39:50 (4 lata temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
Trafia się obieg z marca 1920 r., czyli max 1919.
Dopisuję do Starego Rynku + znaczniki.
2025-10-18 12:09:06 (8 miesięcy temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
2025-10-20 11:24:37 (8 miesięcy temu)
Zdjęcie powinno być raczej przypisane do Kobylińskiego niż do panoram, jak to:
2025-10-19 11:28:40 (8 miesięcy temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Most Legionów w tle, i most drewniany przed nim.
2021-11-19 07:29:46 (4 lata temu)
4elza
 
do fantom: Dzięki.
2021-11-19 07:40:42 (4 lata temu)
Dlaczego niezidentyfikowane? Do analogicznego przypisania jak ciut szersza wersja -->
2022-06-12 16:12:22 (4 lata temu)
Anneob
 
+2 głosów:2
Przepraszam. Omyłkowo wysłano dwa razy. Dublet usunąłem.
2023-09-25 16:59:57 (2 lata temu)
W prawym dolnym rogu jest ulica Chopina. usiłowałam namieść znacznik liniowy ale coś mi się stało z myszą i wyszedł bazgroł, którego na dodatek nie mogę usunąć. Ktoś pomoże?
2025-11-06 08:44:33 (7 miesięcy temu)
4elza
 
do da signa: Może być?
2025-11-06 08:49:51 (7 miesięcy temu)
do 4elza: Jeszcze kawałeczek został.
2025-11-06 09:01:01 (7 miesięcy temu)
yani
 
do da signa:
Usunąłem.
2025-11-06 12:49:16 (7 miesięcy temu)
do yani: Dziękuję. A mógłbyś nanieść znacznik ulicy Chopina?
2025-11-06 12:52:58 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Gotowe. Zdaje się, że naklikałaś tam trochę... ;)
2025-11-06 13:55:07 (7 miesięcy temu)
do yani: Mysz mi szwankuje, zamówiłam nową .
2025-11-06 14:01:36 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Niezależnie od myszy, nanoszenie i usuwanie znaczników liniowych jest czasem koszmarem - zwłaszcza to drugie.
Aby usunąć znacznik liniowy, musisz zacząć od ostatniego punktu. Aby go znaleźć na kupie innych punktów, musisz jeździć kursorem po nich tak długo, aż z czerwonego zmieni kolor na zielony. A wtedy klikasz prawym klawiszem myszy. A potem znowu szukasz następnego zielonego... Pomaga powiększenie ekranu - prostokąt ze strzałkami w prawym górnym rogu, lub nawet jeszcze dodatkowo ctrl + kółko myszy.
2025-11-06 14:18:54 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do yani: A to dziękuję za instrukcję. Ja po prostu klikałam w ten nieudany znacznik prawym przyciskiem na chybił trafił i zniknąć nie chciał :)
2025-11-06 14:44:55 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Domyśliłem się, ja też kiedyś tak miałem... :)
2025-11-06 14:48:16 (7 miesięcy temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do yani: Z tym usuwaniem to chyba źle to robisz bo jest po lewej stronie ikona śmietnika - wystarczy na nią nacisnąć i potem na znacznik liniowy, dwie sekundy i znacznik usunięty, przed chwilą sprawdziłem i działa.
2025-11-06 15:00:49 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Mówimy o usuwaniu znacznika liniowego w notkach. tam nie widzę śmietnika.
2025-11-06 15:08:24 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]:
Ja nie widzę śmietnika. Chodzi o znaczniki liniowe na zdjęciach, nie na mapie.
2025-11-06 15:28:59 (7 miesięcy temu)
martinisw
 
+3 głosów:3
Zdjęcie zrobione po roku1984 prawdopodobnie z bloku Chopina 66,w tle między blokami widać blok dawne Gieżyńskiego 40 obecnie Piłsudskiego 40 zbudowany 1984 , w lewym górnym rogu bloki dla powodzian na podolach.Ciekawe co było w tych zabudowaniach fabrycznych po lewej stronie przed powstaniem Levisa.
2025-11-06 17:27:57 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do martinisw: Skorygowałam datowanie.
2025-11-06 17:42:45 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Spójrzcie, czy to zdjęcie nie jest flipnięte?
2026-02-17 14:07:04 (4 miesiące temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Tak, słuszna uwaga.
2026-02-17 14:20:59 (4 miesiące temu)
do ZPKSoft: dziękuję za potwierdzenie, odwracam :)
2026-02-17 14:26:27 (4 miesiące temu)
14 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Widok Płocka od strony Wisły.
Panorama Płocka - w tle Wzgórze Tumskie.
1627
-
1903
1627
-
1904
1905
1898
-
1910
1900
-
1915
1905
-
1915
1915
-
1916
1915
-
1918
1918
1915
-
1919
1917
-
1930
1920
-
1930
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet