| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Śniadeckich 23 (kamienica narożna)
13
m
Warszawa
Lwowska 2a - Śniadeckich 22
25
m
Warszawa
Śniadeckich 23
26
m
Warszawa
Lwowska 2a - Śniadeckich 22
32
m
Warszawa
Kapliczka
37
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Politechniki 4

Obiekt jest w trakcie budowy
Zbudowano: 1993
1 subskrypcja

Ostatnie prace na budowie to rok 2021. W tym samym roku budowę wstrzymał decyzją administracyjną Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Jest odwołanie inwestora - sprawa w toku.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† ML
 
+1 głosów:1
Podoba mi się :-) Tylko żeby nie spartolili szkłem i aluminium!
2013-01-05 15:34:55 (13 lat temu)
GZ_Zuk
 
+2 głosów:2
Już parę lat temu był "prawie skończony" i nawet otynkowany, a potem oskubano go do betonu.
2025-07-02 00:08:23 (11 miesięcy temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
Już ma zdjęte rusztowania i usunięty płot. Zostały tylko paździerze blokujące drzwi i okna na parterze.
2025-07-21 08:44:56 (11 miesięcy temu)
GZ_Zuk
 
Tablica głosi, że to budynek mieszkalny.
2025-07-22 22:02:35 (11 miesięcy temu)
GZ_Zuk
 
+1 głosów:1
Nie dwadzieścia, a ponad trzydzieści lat budowy.
2025-07-27 22:53:42 (11 miesięcy temu)
GZ_Zuk
 
Może i wtedy powstał projekt, ale w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych już się tam coś budowało.
2025-08-01 20:56:47 (10 miesięcy temu)
roox
 
+1 głosów:1
do GZ_Zuk: Bez naciągania faktów. Projekt powstał na początku lat 90. XX wieku, ale fizycznie budowa rozpoczęła się sporo po 2000 roku.
2025-07-29 12:12:15 (10 miesięcy temu)
GZ_Zuk
 
Jak mogę obrócić zdjęcie?
2025-10-13 22:08:38 (8 miesięcy temu)
GZ_Zuk
 
Rzecz w tym, że u mnie otwiera się normalnie, kładzie się dopiero po wstawieniu.
2025-10-13 22:27:28 (8 miesięcy temu)
yani
 
Postawiłem do pionu. Tylko logo teraz pionowo.
2025-10-14 01:11:52 (8 miesięcy temu)
GZ_Zuk
 
Dzięki.
2025-10-14 18:51:28 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do GZ_Zuk: Edytuj > Podmiana zdjęcia. Ale obrócić musisz w programie graficznym na komputerze.
2025-10-13 22:21:04 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do GZ_Zuk: Klasyka. Zdjęcie jest poziomo, a znacznik orientacji jest w EXIFie jotpega. Aplikacja, w której oglądasz zdjęcie, ma włączoną opcję "obracaj po EXIFie, a FotoPolska tego nie ma. Dlatego widzisz pionowo u siebie, a tu poziomo.
2025-10-13 22:31:14 (8 miesięcy temu)
do polskup: Mi wygląda, że to zdjęcie nie ma EXIF i jest zdjęciem poziomym.
2025-10-14 00:34:36 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 8 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet