| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lwówecki
OBIEKTY - ul. Polna
1
2
5
6
8
Obiekty w okolicy
Polna 2
43
m
Wleń
Kasprowicza 1
58
m
Wleń
Budynek gospodarczy
64
m
Wleń
Skarpowa 12
69
m
Wleń
Skarpowa 15 - 15 a
78
m
Wleń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Polna 1

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Darek, dlaczego wyrzucasz to zdjęcie ?
2014-12-14 16:37:35 (11 lat temu)
Brak zaintersowania tematem, po za tym nie ma numeru,. a wszystko jest bezsensu...
2014-12-14 16:40:42 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dariusz Łukasik: Ileż to domów nie ma numeru a mamy na portalu, np. . I co, mamy nie zamieszczać ich fotek ? Dom jest ciekawy, a jak się rozleci, będzie szkoda, że mamy zdjęcia. Wiem, że pogoda jest do bani i powoduje zniechęcenie, ale może lubisz czekoladę - ona poprawia humor.
2014-12-14 16:44:56 (11 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Ja wiem, że jest szaro na dworze ale to nie powód aby wpadać w depresję :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter.
2014-12-14 16:45:57 (11 lat temu)
Helena
 
do ZPKSoft: Zdecydowanie polecam gorzką z orzechami.....pozdrawiam
2014-12-14 17:04:00 (11 lat temu)
do mar: Rzeczywiście ten "Tyfus" za oknem zle na mnie wpływa...działanie irracjonalne...moje zdjęcie wiec wyrzucam,,,sorry
2014-12-14 17:06:58 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do mar: Fakt - pogoda paskudna ale nawet w taką można robić zdjęcia i wrzucać na stronę - ja dzisiaj zrobiłem prawe setkę. Poszedłem nawet zobaczyć Pendolino - czekałem 25 minut na dworcu a tu przyjechał "zwykły" IC :D
Najlepszy sposób na "zimowego doła" - zając się czymś pożytecznym :)
2014-12-14 17:38:42 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dariusz Łukasik: To po co je dodajesz, skoro zaraz lądują w koszu ? Zrobimy z Marysią przedświąteczne porządki i powyciągamy je z kosza :)
2014-12-14 17:10:12 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Choć i tak wiesz że ..."nie pozwolę tym fotką wylecieć..." ZPKSoft :)
2014-12-14 17:22:53 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Sposobem na wytworzenie endorfin czyli tzw. hormonu szczęścia jest ruch, min. 15-20 min. Polecam porządki przedświąteczne ;)
2014-12-14 17:41:58 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Mądrze piszesz. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak nasze samopoczucie psychiczne i odbieranie świata - pozytywne lub negatywne - zależy od hormonów - głównie serotoniny.
2014-12-14 17:44:08 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Opieram się na własnym doświadczeniu, wiem ile może zdziałać codzienna 15-20 min. gimnastyka. Może być poranna albo wieczorna, jak ktoś ma niskie ciśnienie. Po kilku dniach są efekty, ale ćwiczyć trzeba solidnie, bez oszukiwania siebie samego.
2014-12-14 17:49:44 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet