| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Wrocław. Rynek. Ratusz. KUNA XV-XVII w.(wschodnia elewacja, nad drugim oknem przyziemia, po prawej stronie wejścia).
Detal architektoniczny rozumiany jest jako fragment architektonicznego wykończenia budynku pełniącą rolę użytkową i estetyczną. Tutaj mamy do czynienia z elementem w żaden sposób nie wpływającym na podniesienie walorów dekoracyjnych budynku a i jego wartość użytkowa rozumiana jest inaczej...
To kuna. Zabytki tego typu występują przy bramach wejściowych na cmentarze, w ścianach ratuszy (jak tu), przy wejściu do kościołów, na pręgierzach. To półkoliste, metalowe obręcze, bezpośrednio lub na krótszym lub dłuższym łańcuchu przytwierdzone do ściany, połączone zawiasem, z otworami na kłódkę lub skobel.
Dawne prawo skazywało na stanie
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Festung
 
+2 głosów:2
Ktoś mnie mówił, że moje opisy fotek są zbyt refleksyjne, popatrzcie na ten:)
2011-10-20 21:25:19 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
do † Festung: Kłócił bym się z tym: "...mamy do czynienia z elementem w żaden sposób nie wpływającym na podniesienie walorów dekoracyjnych budynku..." Skopiowane z czegoś, czy tekst TW40?
2011-10-20 21:32:00 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do † Festung: Miłośnikom mocnych wrażeń (nie do poduszki...) mogę przesłać na priva: 1) szerszy artykuł o kunach 2) o kole egzekucyjnym 3) dwa artykuły o dawnych karach hańbiących 4) o łożu tortur 5) o mieczach katowskich w Muzeum w Jeleniej Górze...Większość z tych artykułów (wszystkie bogato ilustrowane) zostało opublikowanych.
2011-10-20 23:28:11 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: Mój własny! ;-))
2011-10-20 21:58:11 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: Ksy, ksy, ksy...
2011-10-20 22:09:28 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do † Festung: Dałam troszkę lepsze zdjęcie...
2011-10-20 23:15:58 (14 lat temu)
do TW40: A dlaczego nie u nas, na FP?
2011-10-20 23:49:51 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do † Festung: Temat potraktowany szerzej z naciskiem na tereny niemieckie a do dwóch artykułów mam problem ze zdobyciem zgód na publikacje niektórych zdjęć (np. z Hiszpanii...).
2011-10-20 23:54:09 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do † Festung: A tak w ogóle to nie opanowałam na żadnym z portali umiejętności pisania artykułów ;-)
2011-10-20 23:55:24 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do TW40: Prawdą jest, że artykuły w FP nie maja specjalnego wzięcia, a to chyba za sprawą ich, powiedziałbym, złego wyeksponowania na głównej stronie. W oko nie wpadają. Czy jakoś tak. Gdy Piotrek w pełni powróci na stronę, to może tę sprawę ruszy.
2011-10-21 00:12:37 (14 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 14 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet