| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Archiwum NARA
1
3
4
5
67
100

GX100

m
215
387
825
844

GX844

m
862

TU862

m
Więcej (77)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
2 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678następna
alkali
 
Witam,
Jak przy poprzednich zdjęciach, widzimy zachodnie okolice Radomia, u góry miejscowość Wolanów. Linia przecinająca zdjęcie z lewej strony to obecna trasa E77 z Radomia do Skarżyska Kamiennej.
2017-06-05 18:47:16 (9 lat temu)
Po co te napisy "Fotopolska" ? Pogarszają jakość skanu a i tak nie zmieniają autora czy źródła...
2020-09-25 10:17:30 (5 lat temu)
Kosmyk90
 
+1 głosów:1
do alkali: Nie. Linia z lewej strony to budowana przez Niemców obecna Linia Kolejowa nr 22 do Tomaszowa Mazowieckiego. Aby północ była na górze, należy obrócić zdjęcie o 90.stopni w lewo.
2020-09-25 08:57:48 (5 lat temu)
śmietan
 
+2 głosów:2
W dolnym, lewym rogu osiedle Nowe Włochy. Na dole, w środku Fort IV Chrzanów. Zdjęcie powinno być obrócone o 180 stopni.
2022-10-06 18:19:45 (3 lata temu)
śmietan
 
+2 głosów:2
W dolnym, lewym rogu widoczny Fort IV Chrzanów, w prawym górnym - Pruszków. Zdjęcie jest do góry nogami.
2022-10-06 18:22:15 (3 lata temu)
Włochy i Solipsy,forty Blizne i Chrzanów.
2020-03-17 21:57:14 (6 lat temu)
Włochy fort Szczęśliwice, fort Wola i dzieło przy Olbrachta. ulice Wolska, Górczewska. W prawym dolnym rogu, Perzyńskiego i Bema, Zakłady Lilpopa Rau i loewensteina. NIeco wyżej, cmentarz Wolski.
2020-03-17 22:01:22 (6 lat temu)
maj
 
90 stopni w lewo
2017-12-29 14:58:59 (8 lat temu)
Ochota z Pl. Narutowicza, Gworzec Główny Towarowy, Pl.Zawiszy, wyżej Gazownia na Kasprzakai Kolejowa.
2020-03-17 22:08:07 (6 lat temu)
† ML
 
A biała plama to getto.
2020-03-18 01:11:04 (6 lat temu)
esski
 
do maj: No to jak ma być.??????. najsampierw było ze dwa tygodnie temu .. skręć w prawo!!! No to skręciłęm w prawo.. tamto wywaliłęm, dziś wrzucam poprawione..... teraz widzę.......skręć w lewo... Może jednak zostawie tak jak było pierwotnie wrzucone...
2017-12-29 15:04:01 (8 lat temu)
esski
 
do maj: No to poprawiać raz jeszcze czy zostawić tak jak teraz jest?.. wedle mnie jest teraz dobrze...Wolę spytac lokalnych, ja w stolycy raz na kilka lat, na Okęciu jestem.
2017-12-29 15:10:50 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : Widzisz, każdy pretekst do pobytu na Okęciu jest dobry ;-)
2017-12-29 15:13:11 (8 lat temu)
maj
 
do esski : Jest dobrze
2017-12-29 15:13:55 (8 lat temu)
deriush
 
do esski : Wg. mnie teraz jest dobrze.
2017-12-29 15:16:08 (8 lat temu)
† ML
 
Saska kępa i Grochów
2020-03-18 01:01:53 (6 lat temu)
† ML
 
Stara i Nowa Praga. Na dole Port Praski.
2020-03-18 00:30:03 (6 lat temu)
Marymont
2020-03-17 22:13:10 (6 lat temu)
KpKp
 
+1 głosów:1
Jeśli się dobrze przyjrzeć, to na zachód od Boernerowa, za fortem, na osi zbliżonej do pn-pd widoczne sa maszty radiostacji transatlantyckiej. Maszty sfotografowane lekko pod kątem sa jazne, a na ziemi widać rzucane przez nie cienie.
2023-03-28 23:01:52 (3 lata temu)
76 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet