| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Droga ekspresowa S5

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
??????
2016-04-08 09:12:04 (10 lat temu)
skrzypa
 
do vetinari: Co to znaczy " ?????? " ?
2016-04-08 20:50:54 (10 lat temu)
do skrzypa: Ten filar jest napewno tymczasowy, ale bardzo fajnie to wyglada :-). Napewno by bylo warto zledzicz ta budowe. Jak beda "nadjezdzacz" s nowym mostem. Ciekawa, bardzo ciekawa sprawa. I swoja droga...Jest dla mnie ciekawe jaka firma bierze udzial w buduwaniu tego mostu. Mam w pamieci situacjie ze Studenky.8.8. 2008..... Mialem wtedy jechacz s kuplami tym expresem Comenius do Pragy na koncert Iron Maiden. Ja niejechalem, nie moglem, koledzi jechali. Naścześcze, przeźili bez wiekszych obraźeń. Sad w tej sprawie sie cziagnie nadal...bez rezultatów. Firma Bögl a Krýsl ma dobrych adwokatów :-(......
2016-04-09 13:56:28 (10 lat temu)
skrzypa
 
do vetinari: W miarę możliwości będę uaktualniał a nazwę firmy masz podaną powyżej exifu aparatu :-)
2016-04-13 18:54:41 (10 lat temu)
No to za jakieś 2 lata do Żmigrodu z Wrocławia powinniśmy dojechać w niecałe 20 minut!
2016-04-07 20:11:45 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: I teraz ta moja ulubiana.. O Czerwonym Kapturku...:-)
2016-04-08 09:09:56 (10 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Kto wie bo zasuwają nieźle :-)
2016-04-08 20:56:47 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Wśród obiektów z Wysokiego Kościoła nie widzę obiektu Drogi Szybkiego Ruchu S5. Czyżby świeżo dodany ?
2016-05-31 22:32:50 (10 lat temu)
do ZPKSoft: To dlatego, że S5 ma "miasto macierzyste" Wrocław.
2016-05-31 22:56:03 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Czyli muszę swoje fotki przenieść . Jak nie znalazłam obiektu w Wysokim Kościele to założyłam ale jak widać niezbyt fachowo :(
2016-05-31 22:59:02 (10 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Będąc na ścianie wschodniej fociłem prace przy S8, kiedy wrzucać będę te foty to co? Wedle hektometra trasy?wedle miejscowości przez jaka jechałem w chwili robienia zdjęć
2016-05-31 23:07:18 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Przerzuciłem.
2016-05-31 23:30:10 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do esski : Myślę, że najlepiej w galerii drogi S8 założyć podgalerie węzłów i przypisać zdjęcia do najbliższych węzłów.
2016-05-31 23:31:12 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: ... ale sama galeria budowy S5 była trudna do odnalezienia więc nic dziwnego, że założyłaś bliźniaczą galerię.
2016-05-31 23:30:37 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Bardzo dziękuję, o 23 padałam na nos i poszłam już spać. Miałam to wykonać dziś rano.
2016-06-01 08:36:59 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: No to trochę mnie tłumaczy :)
2016-06-01 08:37:25 (10 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Tu jest aktywna mapa 3 odcinka czyli Korzeńsko-Wrocław z obiektami a tu galeria zdjęć do porównania
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2016-06-01 08:08:33 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Wiec udana sprawa s przesuniciem tego wiaduktu :-)
2017-02-12 19:22:38 (9 lat temu)
skrzypa
 
do vetinari: Pomału to szło ale się udało :-)
2017-02-12 20:06:14 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Pamietam ta diskusije..pamietam :-) dobra robota, tz twoja dokumentacija :-)
2017-02-12 20:24:57 (9 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do vetinari: O to właśnie w tym wszystkim chodzi ;-)
2017-02-12 21:39:30 (9 lat temu)
Żmigród?
2017-02-12 21:54:55 (9 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Zgadłeś :-)
2017-02-14 20:33:49 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
To wiadukt / most nad Widawą?
2017-02-12 21:53:44 (9 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Tak nad Widawą
2017-02-13 20:42:26 (9 lat temu)
skrzypa
 
Przez to zdjęcie osłona ("tulipan") obiektywu zaginęła w boju :-(
2017-02-12 19:12:42 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do skrzypa: Na wiosna bydom nowe tulipany.
2017-02-12 19:23:14 (9 lat temu)
skrzypa
 
do piotr brzezina : Już mam nowy bo bez tego ani rusz no ale trzy dyszki poszło :-)
2017-02-12 19:59:58 (9 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
Dlaczego kategoria "Kolej" ?
2018-08-17 12:39:25 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-07-15 23:49:01 (4 lata temu)
Do Joanna: Przypisałem wiadukt do drogi i do miejscowości (przypisanie podstawowe), a odpisałem same zdjęcia od drogi.
2021-07-15 23:53:47 (4 lata temu)
do blaggio.: Jak uważasz.
2021-07-16 20:08:11 (4 lata temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Korytarz ratunkowy zachowany.
2021-07-15 19:38:21 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Droga ekspresowa S5 - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet