| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (31)
Obiekty w okolicy
Jaz
347
m
Szymanów
Lotnisko Szymanów
490
m
Szymanów
Stadnina "Hippo Klub"
602
m
Wrocław
Zalipie 30
757
m
Wrocław
Jaz
895
m
Szymanów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mateusz
 
A który to most?
2012-11-23 09:48:41 (13 lat temu)
do Mateusz: Ten most już nie istnieje.
2013-02-10 00:26:34 (13 lat temu)
do Argestes: Jak poznamy współrzędne to zaznaczymy na tzw. "mapu" :)
2013-02-10 00:27:15 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Dwa lata temu byłem tam na rybach i ślady jeszcze były.
2013-02-10 00:29:30 (13 lat temu)
Argestes
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: 51.201529, 16.990377 z mapy google. To dawny most saperski którym można było pokonać Widawę idąc ze Świniar na lotnisko Szymanów.
2013-02-10 00:37:59 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: No to czekamy na znacznik :)
2013-02-10 00:29:56 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Na wiosnę na rybki i będzie znacznik :)
2013-02-10 00:31:43 (13 lat temu)
Marek Kuliński
 
+1 głosów:1
do Marek Kuliński: No to rybek nie będzie bo znacznik już jest ;)
2013-02-10 00:42:26 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Argestes: Dodałem, dzięki. Przy okazji dzięki za zdjęcia na FP - dzisiaj jechałem Twoimi śladami po podwrocławskich pałacach i fajnie było zobaczyć te miejsca uchwycone 9 lat temu :)
2013-02-10 00:43:33 (13 lat temu)
Argestes
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Jak ten czas leci... a pałace dworki się zmieniają jedne pięknieją inne bezpowrotnie popadają w ruinę im więcej zdjęć z różnych okresów tym pełniejszy obraz będą miały przyszłe pokolenia co było, a co zostało.
2013-02-10 00:48:38 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Argestes: Pod warunkiem, że nie będziemy kisić zdjęć na dyskach (które padają):).
2013-02-10 01:08:37 (13 lat temu)
Argestes
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Tu masz racje... moje archiwum jest mocno zdziesiątkowane po tej awarii jeden dysk całkiem poszedł z dymem, a drugi uszkodzony czeka na lepsze czasy i lepsze ceny za odzyskiwanie danych...
2013-02-10 01:14:17 (13 lat temu)
do Argestes: Jeśli dysk fizycznie działa, koledzy polecali program R-Studio_2_0_Full_for_NTFS_&_FAT .
Mój, niestety ma awarię i żaden program nie pomoże. Wielka szkoda, że Twoje archiwum wcięło.
2013-02-10 01:17:29 (13 lat temu)
Argestes
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Współczuje wiem jak to boli... Moje dyski nadają się tylko do rozebrania i wyciągnięcia talerzy, a by je odczytać trzeba mieć sprzęt i proces takiego odzyskiwania sporo kosztuje. Jeden w ten sposób odzyskiwałem ale efekt był mizerny a cena koszmarna... drugi leży i czeka na lepsze czasy. Teraz mimo pracy z dyskami na raidzie częściej robię kopie na płytach.
2013-02-10 01:30:05 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Argestes: Zatem wrzucaj, jak najwięcej w internet. Najlepiej na fotopolskę:).
2013-02-10 01:33:08 (13 lat temu)
Argestes
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Postaram się ale proszę o wyrozumiałość, bo cały czas cierpię na chroniczny brak czasu ;)
2013-02-10 01:39:12 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet