| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Promień 6 - Cicha 11
21
m
Wrocław
Cicha 7-9
34
m
Wrocław
Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spek...
37
m
Wrocław
Jasna 1
45
m
Wrocław
Promień 8
54
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Co to za ustrojstwo- skrzyżowanie bankomatu ze sprzedażą biletów itp.
2014-03-24 20:24:17 (12 lat temu)
do ZPKSoft: In Post , pomysł na ...zdetronizowanie państwowego molocha pod nazwą "Poczta Polska", też poczta tylko prywatna i polski pomysł , co się chwali.
2014-03-24 20:26:11 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Fajne, to ja poproszę o coś takiego w Strzelinie, bo działanie tutejszej poczty jest... poniżej krytyki.
2014-03-24 20:30:06 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Całkiem fajne - jeżeli ktoś nie chce czekać między 8 a 13 na kuriera - bo z reguły przychodzą kiedy człowiek siedzi w pracy - to może skorzystać z takich paczkomatów.
Kiedy Inpost otrzymuje przesyłkę to wysyła odbiorcy SMS, kiedy przesyłka jest do odbioru (na drugi dzień) to też jest SMS - bardzo wygodne.
2014-03-24 20:40:11 (12 lat temu)
do ZPKSoft: Myślałem że już jest w całym regionie, w Jeleniej Górze jest pod Tesco, ale pewnie wkrótce ruszą opanować mniejsze miejscowości.Sam jeszcze nie korzystałem z ich usług.
2014-03-24 20:43:05 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Dokładnie. To najlepsza z usług InPostu. Sam z niej gdy tylko się da korzystam. To ma co najmniej dwa plusy - raz, że nie muszę czekać na kuriera i później się z nim umawiać na odbiór np. w pracy czy na mieście, bo akurat jak przyjeżdża to ja jestem w pracy, dwa to to, że na podany nr telefonu przychodzi sms z kodem do otwarcia skrytki z paczką, i by otworzyć skrytkę trzeba wbić dwa zestawy liczb, gdzie jeden to ten przesłany kod, a drugi to nr telefonu. Jest i trzeci plus - odebrać mogę nawet o 2 w nocy, bez budzenia całej ochrony urzędu pocztowego - to czasem ważne dla tych co pracują np. na II zmianie.
2014-03-24 21:27:56 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
2014
-
2025
2014
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet