| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - Ulica Katowicka
63

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Katowicka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Podoba mi się ten kadr, Piotrze...
2015-09-10 15:33:18 (10 lat temu)
Na krzyżu jest data , rok 1645, to już połowa XVII ? Nie ma nic o tym na tej tablicy?Wiek graniczny to XVI wiek?Ciekawostka, z mojego regionu gdzie jest tych krzyży pokutnych najwięcej, nie znam jakiegoś z połowy XVII wieku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literowka
2015-09-10 21:55:28 (10 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Inspiracją dla twórcy tabliczki był ekran od kompa.
2015-09-10 22:02:34 (10 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Hmm... tabliczka trwała, solidna ale trochę przytłacza zabytek....
2015-09-10 21:45:27 (10 lat temu)
do TW40: To prawda ale kadr niczego sobie ... :)
2015-09-10 21:51:56 (10 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
do TW40: Minie trochę lat, tabliczka też stanie się zabytkiem i wtedy dostawi się kolejną, jeszcze większą tabliczkę informującą o tym fakcie :))
2015-09-10 21:54:35 (10 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
2015-09-10 22:11:50 (10 lat temu)
augiasz
 
Jak widać od 2011 roku zdążyła odpaść tablica...
2015-09-10 15:53:16 (10 lat temu)
kodens79
 
+1 głosów:1
Przecież pomnik swoje lata ma.
2015-09-10 15:56:32 (10 lat temu)
Pojdzie do kasacji, zgodnie z "wola" IPNu.
2016-07-21 14:25:15 (9 lat temu)
Hellrid
 
do augiasz: Niech ich przeniosą na zbiorczy cmentarz, a pomnik zlikwidują. Na szczęście wszystkie symbole zostały usunięte.
2015-09-10 17:49:21 (10 lat temu)
do Hellrid: Prawdopodobnie tam nie ma nikogo pochowanego i że w czasie II wś nie było na tym terenie Rosjan.
2015-09-10 18:21:18 (10 lat temu)
augiasz
 
do piotr brzezina : Byli i o te tereny toczyli dość ciężkie boje
2015-09-10 18:39:39 (10 lat temu)
do augiasz: Ja tylko napisałem co mi opowiadał niby właściciel terenu co na nim stoi ten pomnik. Dlatego napisałem ,,prawdopodobnie,,
2015-09-10 18:41:17 (10 lat temu)
czesil
 
do piotr brzezina : Ten pan pewnie nie pamiętał wojny, bo w tych okolicach były zacięte walki. Do zainteresowanych tematyką odsyłam:
2015-09-10 21:40:22 (10 lat temu)
† marian11
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Przez Pruchna przetoczyl sie front i np. drewno z lasu pruchenskiego nie nadawalo sie na jakies prace stolarskie bo bylo naszpikowane odlamkami i kulami karabinowymi ktore niszczyly pily i nezedzia. Niestety padla mi klawiatura i nie mam polskich znakow.
2015-09-10 22:14:33 (10 lat temu)
do piotr brzezina : To znaczy źe pomnik jest na dobrym miejscu-tylko..nie sluźy do celu-ludzie juź zapomnieli...
2015-09-11 16:36:01 (10 lat temu)
do † marian11: Ciekawe co napisałeś, pierwszy raz o czymś takim słyszę.
2015-09-11 16:53:13 (10 lat temu)
czesil
 
2016-07-21 14:54:54 (9 lat temu)
do czesil: Typowa komunistyczna mentalnosc, jak czegos nie ma to znaczy ze tego nie bylo.
2016-07-21 14:58:45 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Ulica Katowicka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet