| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat kłodzki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.

Obiekt istnieje częściowo
Zbudowano: 1973
Dawniej: Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych (IASE)
Zakład powstał w 1973 na terenach i zabytkowych już budynkach bo byłej hucie "Barbara" i kopalni "Bolesław" (przed II wojną swiatową - "Rudolf"). W między czasie w budynkach po hucie funkcjonowała farbyka wagonów kolejowych. Od początku swojego istnienia ZPAS produkował różnego rodzaju obudowy przemysłowe. Początkowo przedsiębiorstwo funkcjonowało jako Zakład Doświadczalny Wrocławskiego Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych (IASE), następnie weszło w skład Centrum Naukowo-Produkcyjnego Automatyki Energetycznej (CNPAE), a po 1989 roku kadra zarządzająca zakładu podjęła działania prowadzące do powstania spółki akcyjnej pod koniec 1991 roku. W roku 2004 ze ZPAS S.A. została wydzielona firma-córka, ZPAS-NET, która przejęła elektryczną i elektroniczną
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mikrob
 
Zakładowi pykło 40 lat.
2013-02-19 22:55:06 (13 lat temu)
Mikrob
 
Widać jeszcze konstrukcję szybu Bolesław - częściowo w lewej połówie zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lewej nie prawej
2013-05-19 11:08:55 (13 lat temu)
Mikrob
 
Prośba do przebywających na dawny tzw "hydralu", by zwrócili się do admiralicji o uporządkowanie obiektów ZPAS, huta Barbara i kopalnia Bolesław. ZPAS nie należy łączyć tylko i wyłącznie z kopalnią. Główna jego część produkcyjna mieści się w budynkach po byłej hucie. Tak jak jest na Fotopolsce jest prawidłowo.
2013-05-20 18:23:41 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Tereny i budynki po byłej kopalni "Bolesław" zagospodarowane przez ZPAS w Przygórzu.
Dawna główna hala huty Barbara a obecnie budynek zakładu dolnego ZPAS w Przygórzu.
1973
-
1985
1973
-
1989
1980
-
2000
1995
-
2011
1999
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet