| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Most kolejowy
Obiekty w okolicy
Kochbunkier
60
m
Racibórz
Kochbunkier
66
m
Racibórz
Centrum handlowe
122
m
Racibórz
Nowomiejska 34
159
m
Racibórz
Bosacka 71
191
m
Racibórz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Most kolejowy na linii Kędzierzyn-Koźle - Chałupki (linia numer 151).
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
fck
 
Literówkę zrobiłem w nazwie, chodzi o Zakłady Elektrod Węglowych. Ach, przydałaby się edycja obiektów :(
2008-11-07 20:01:00 (17 lat temu)
mamik
 
O to chodziło ? Nie sądziłem że tu tez mogę edytować ;-)
2008-11-07 20:05:38 (17 lat temu)
fck
 
do mamik: Dokładnie o to. W takim razie przydasz się na przyszłość :-)
2008-11-07 20:39:45 (17 lat temu)
mamik
 
do fck: Myślę, że Neo też może Ci załatwić uprawnienia ;-)
2008-11-07 20:46:41 (17 lat temu)
fck
 
do mamik: A on ma jakieś Gadu-Gadu? :]
2008-11-07 22:20:01 (17 lat temu)
syl
 
"Racibórz - Widok z mostu Zamkowego na most kolejowy i Zakłady Siemensa"
2016-02-26 18:02:59 (10 lat temu)
Coś tu nie tak - most znajdował się w Raciborzu a pokazuje się pod hasłem Chałupki.
2016-02-06 16:05:04 (10 lat temu)
Bartii
 
Przecież to nie Opole? Może to Wrocław?
2012-01-25 18:57:25 (14 lat temu)
foxi
 
Potwierdzam, to nie Opole.
2012-01-25 20:01:31 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do foxi: Potwierdzam, to nie Wrocław.
2012-01-25 20:03:46 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
To co robimy? Kavikvsowi wierzę jak Zawiszy C.
2012-01-25 21:40:37 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2012-01-26 16:04:23 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Wczoraj też napisałem że to Racibórz, ale mój komentarz wcięło :(
2012-01-26 16:23:31 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: Ja też juz wczoraj byłam pewna na 99%, a dziś zobaczyłam to zdjęcie przy opisie obiektu. Ciekawe kto wyrzucił Twój komentarz, bo nie ja.
2012-01-26 16:39:20 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do pawulon: Piotrusiu NEO, mam do Ciebie ogromną prośbę, sprawdź i napisz tu nam, publicznie, kto wyciął komentarz Pawulona? Niech się ta osoba wytłumaczy. Coś za dużo ostatnio takich numerów. Czas wielki zakończyć ten proceder. Bardzo proszę, nie zlekceważ mojej prośby.
2012-01-26 19:54:09 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do † Festung: I jeszcze przy okazji ewentualnych zmian w przyszłości-
2012-01-26 20:32:02 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: Może Piotr uwzględni Twoją uwagę, by pozostawał ślad osoby usuwającej post. Nie może być tak do jasnej Anielki, żeby forum było miejscem niejasnych zagrywek.
2012-01-26 20:45:13 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do † Festung: Sprawdziłem z ciekawości logi od godziny 6:25 od wczoraj (25 stycznia) i nikt nie usunął żadnego komentarza spod tego zdjęcia - logowanie działa prawidłowo.
2012-01-26 22:17:56 (14 lat temu)
Julo
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Może pawulon po prostu CHCIAŁ dodać komentarz, ale internet akurat miał czkawkę i nie przesłał danych, a sam pawulon nie zauważył, że nie doszło. Takie rzeczy zdarzają się - może niezbyt często, ale jednak...
2012-01-26 22:23:34 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Bardzo Ci dziękuję! Twoja reakcja ostudzi zapędy do usuwania komentarzy. Wprawdzie są to przypadki marginalne, jednak nie powinny mieć miejsca.
Ukłony.
2012-01-26 22:35:50 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Julo: Zaraz, chciałem go dodać i dodałem. Sam go widziałem po dodaniu, brzmiał "To jest najprawdopodobniej Racibórz". Nie wiem co jest grane, ale nie byłem pijany ani naćpany.
2012-01-26 22:52:36 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do pawulon: Ja Ci wierzę. Powiedz jedynie czy go dałeś na tym portalu czy może na "innym" ;)
2012-01-26 22:57:48 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Julo: Możliwe bo sprawdziłem dane z wszystkich zapytań do serwera, które się zapisują bez wyjątku i nie ma tam śladu po akcji usuwania komentarza pod tym zdjęciem.
2012-01-26 22:58:10 (14 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: Teraz to sam się zastanawiam jak to było. Napisałem komentarz, był widoczny w okienku dodawania, potem kliknąłem na "Odpowiedz", ale poszedł i czy pojawił się pod samym zdjęciem? Nie pamiętam czy to sprawdzałem, może nie a on nie poszedł. Sam już nie wiem, zgłupiałem od tego wszystkiego.
2012-01-26 23:05:33 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: To jest to. Ja miałam ze dwa razy identyczną sytuację ale zrzuciłam to na karb czkającego wdzwanianego internetu.
2012-01-26 23:11:23 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Często przy przejściu ze strony gównej na podstronę miasta albo regionu, okazuje się że komentarze nie przechodzą bo "strona nie widzi" zalogowania. Głosowanie w takich sytuacjach też nie działa.
2012-01-27 09:28:56 (14 lat temu)
YARO HD
 
Widok z okolic Mostu Zamkowego, możliwe, że z którejś nieistniejącej kamienicy na Bosackiej. Widoczne: most kolejowy na Odrze, za mostem - Siemens Werke, po prawej - zabudowania przy Nowomiejskiej, po lewej - zabudowania przy Bosackiej.
2014-08-29 20:04:01 (11 lat temu)
do YARO HD: Dzięki. Dodałem przypisania.
2014-08-29 21:30:07 (11 lat temu)
ZEW to te kominy w głębi za mostem.
2017-11-17 06:43:30 (8 lat temu)
Petrus
 
Widok sprzed stu lat praktycznie z tego samego miejsca:
2018-04-03 22:02:29 (8 lat temu)
atom
 
Datę trzeba poprawić.
2023-01-24 21:33:43 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Most kolejowy na innych zdjęciach
Most kolejowy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet