| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat raciborski
OBIEKTY - Stacja kolejowa Racibórz Markowice
Obiekty w okolicy
Nastawnia RM
31
m
Racibórz
Dworzec kolejowy
47
m
Racibórz
Stacja kolejowa Racibórz Markowic...
80
m
Racibórz
Gliwicka 21a
105
m
Racibórz
Sklep spożywczy GS
127
m
Racibórz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mikrob
 
Ja widzę nie tylko przejazd, ale jakąś nastawnię, jakiś kawek perony. Zdjęcie należałoby gdzieś przypisać - linia kolejowa, stacja ? I zmniejszyć ciut.
2013-02-16 12:08:48 (13 lat temu)
oto link do nastawni: pozdrawia Dominik
2013-02-18 06:41:08 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Jak już dodane takie duże, zostawiłabym. Przyjdzie czas, ze będziemy oglądać stronę na wielofunkcyjnych telewizorach i znowu nastanie era znaczków pocztowych. Sukcesywnie podmieniam swoje stare znaczki, ale drugi raz nie zdążę tego zrobić, życia nie starczy.
2013-02-16 12:46:18 (13 lat temu)
Mikrob
 
do Danuta B.: Ja już mam wielofunkcyjny..... Raz monitor, raz TV :-)
2013-02-16 22:17:04 (13 lat temu)
do Danuta B.: No i przyszły takie czasy :)
2020-07-24 10:44:59 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do da signa: Danuta już tu nie zagląda.
2020-07-25 13:08:28 (5 lat temu)
mroczan
 
To nazywa się witacz, ustawiane są one przy drogach na granicach miast.
2013-10-24 15:09:53 (12 lat temu)
Przychylam się do Waszych sugestii Co proponujecie jak to wpisać a władne osoby to zmienią
2013-10-24 18:42:52 (12 lat temu)
Petrus
 
Znacznik tego witacza powinien być na ul. Głubczyckiej (przed skrętem na Pawłów)
2019-09-27 22:20:31 (6 lat temu)
do mroczan: Dziwny obiekt granica miasta. Granica to linia, a tu mamy punkt, Jeśli konieczny taki obiekt, to raczej witacz, choć to przesadne rozdrobnienie tematu. Wystarczyłoby przypisanie witacza do ulicy, moze nawet luzem do miasta, jeśli zawiera jakiś herb.
2013-10-24 15:38:33 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Dlaczego zwracasz się do mnie per wy?:) Jeśli mój głos odosobniony, może nie mam racji. A na przeprowadzkę tego zdjęcia nie mam zwyczajnie czasu.
Na miniaturce ten pół-kurak z kołem na plecach wygląda, jakby dzierżył dzidę.
2013-10-24 18:46:48 (12 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Faktycznie z dzidą. Fajnie wyszło.
2013-10-24 19:00:00 (12 lat temu)
do Danuta B.: Do Danuta B.* Gdzie zwracam się do Ciebie ,,Wy " Głos zabrały dwie osoby i zwróciłem się do Was Jeżeli się mylę, to przepraszam.
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: lit.
2013-10-24 19:38:25 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Aj tam:).
2013-10-24 19:41:33 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do Petrus: Teraz dobrze ?
2019-09-27 22:39:32 (6 lat temu)
do Petrus: Może jest więcej takich witaczy. Ten na Głubczyckiej kojarzę. Ale aż mi się nie chce wierzyć, by Piotr tak bardzo pomylił się z lokalizacją.
2019-09-27 22:57:39 (6 lat temu)
do Petrus: Jednak masz rację. Wszystko pasuje do ul. Głubczyckiej. Przenieść trzeba nie tylko znacznik , ale i całe zdjęcie.
2019-09-27 23:05:52 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu, przesunełam na drugą stronę jezdni, bo powinien być z prawej strony drogi.
2019-09-27 23:01:01 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do da signa: Tak, po drugiej stronie ale bliżej miasta tuż przy przystanku. Przesunęłam.
2019-09-27 23:07:38 (6 lat temu)
Petrus
 
do da signa: No, bo ciągle jest przypisany do ul. Gliwickiej
2019-09-27 23:08:16 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do Petrus: Już nie ;-)
2019-09-27 23:10:16 (6 lat temu)
Petrus
 
do ZPKSoft: i gitara
2019-09-27 23:11:40 (6 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Geometria tej ściany jakaś dziwna jest...
2013-10-25 10:55:32 (12 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: ....ale komunistyczny łoreł prosto się trzyma ;)
2013-10-25 11:07:39 (12 lat temu)
mag
 
Czy budynek nastawni (przed przebudową) miał, poza sąsiedztwem, jakieś powiązania z kolejką wąskotorową ?
2015-06-29 10:25:01 (10 lat temu)
do mag : Podczas działańa kolei wąskotorowej w Markowicach tego budynku jeszcze nie było. W tamtych czasach istniała mała strażnica przejazdowa miedzy drugim a czecim torem bardzo podobna do tego

funkcję nastawni pełnił ten budynek ale zwrotnice wąskotorowki były obsługiwane ręcznie
2015-07-19 20:06:42 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Stacja kolejowa Racibórz Markowice - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet