| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Delegatura Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
A może w dawnej hali widowiskowej Radoskóru?
2014-01-01 17:58:41 (12 lat temu)
PaPu
 
+2 głosów:2
To zdjęcie mojego autorstwa. Dość dziwnie się czuję, że ktoś je tu umieścił bez mojej wiedzy i zgody... Paweł Puton
2020-11-19 12:43:36 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do PaPu: Nie ktoś tylko osoba Rafał C.
2020-11-19 12:45:33 (5 lat temu)
do PaPu: Rafala dlógo na portalu niebylo, moźna więć poprosíć o pozwolenie publikowania tych zdjięć ? Jeźeli rozumiem, tych mozajk juź nie ma, wiec bylo by szkoda ich z naszego portalu wykasować. Zgóry dziękuje i narazie podam pana jako autora tych zdjięć. I male przeproszyny za tą situacjię....Pozdrawiam...
2020-11-19 13:40:02 (5 lat temu)
PaPu
 
+3 głosów:3
do vetinari: Zdjęcia na portalu mogą zostać. Wystarczy, że będzie podane autorstwo. To z całą mozaiką zostało w tym miesiącu wydane na widokówce przez Radomską Inicjatywę Pocztówkową. Nie zmienia to faktu, że dziwne jest iż Fotopolska w ogóle dopuszcza takie beztroskie zamieszczanie przez osoby trzecie zdjęć które nie są w domenie publicznej, bez choćby próby dotarcia do autora i uzyskania jego zgody na umieszczenie na portalu...
2020-11-19 16:24:24 (5 lat temu)
vigo
 
+3 głosów:3
do PaPu: Mamy na Fotopolsce ponad 1 600 000 zdjęć. Przy tej ilości fotek nietrudno czasem o "wpadkę", ale staramy się zawsze reagować. Dziękujmy za zgodę na pozostawienie zdjęć.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2020-11-19 16:30:05 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do PaPu: Dziękuję za pozwolenie. Dodalem pana jako autora zdjięć. Co do praw autorskich.....fotopolska niejest stwarzana jednym czlowiekem. Jest nas wielu, tz. fotopolanów. Kolega Rafal napewno niechcial zkrzywdzić pana. Pobral te zdjięcia z wyźej podanego źródla. Czasami się ale zdarzają podobne wypadky i przypadky. Jeścze raz przepraszamy i dziekujemy.....
2020-11-19 16:30:07 (5 lat temu)
PaPu
 
+2 głosów:2
To zdjęcie mojego autorstwa. Dość dziwnie się czuję, że ktoś je tu umieścił bez mojej wiedzy i zgody... Paweł Puton
2020-11-19 12:43:55 (5 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet