| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Urząd Miasta
Obiekty w okolicy
Staszica 39
58
m
Radom
Delegatura Mazowieckiego Urzędu Wo...
62
m
Radom
Oficyna
68
m
Radom
Pomnik żołnierzy Armii Krajowej "J...
76
m
Radom
Aparat telefoniczny CB-49
89
m
Radom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jerzy51
 
Do esski : Model rozbudowy starostwa w Radomiu .Ten gmach miał stanąć na miejscu obecnej Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu . Historia tego budynku jest na FP .Oglądając Radom można sobie wyobrazić co było by zburzone w centrum przy rozbudowie .To zdjęcie nie powinno być niezidentyfikowane , tylko przypisane do Delegatury . Z tego zdjęcia wynika ,ze park Kościuszki miał być jakimś placem defilad . Dobrze ,ze nie spełniły się te plany .
2014-06-23 17:00:18 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do Rado- NDM : Zgadza się ,To jest to . Nie pomyślałem o tej dobudowie . Zmyliła mnie ta wolna przestrzeń .:)
2014-06-23 20:25:52 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Wynika z tego, że jedyny przyzwoity i solidny budynek w Radomiu postawili okupanci.
2014-06-23 20:42:34 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do bonczek _hydrogroup :Przedwojenne plany rozbudowy ,część fundamentów wykonana przed wojna,jedno skrzydło i wykończenie /np. sala konferencyjna -koncertowa /po wojnie . Niemcy dużo w Polsce budowali jako kontynuacje planów przedwojennych .Zresztą nie za swoje pieniądze. Czy naprawdę to "jedyny przyzwoity i solidny budynek w Radomiu ".
2014-06-25 19:13:19 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do bonczek _hydrogroup :Linia kolejowa 22 .Zgadza się .
2014-06-26 15:35:47 (12 lat temu)
do Jerzy51: Zaraz zaraz, przecież to jest budynek Urzędu Miasta, który wybudowano .
2014-06-23 17:38:36 (12 lat temu)
do Jerzy51: Wiec proszę, jak poważnie potraktowano stolicę Dystryktu Radomskiego ;)
2014-06-25 19:32:22 (12 lat temu)
do Jerzy51: Podobno linię kolejową z Łodzi do Radomia też okupant zaczął a skończyli nasi w 1948
2014-06-25 19:36:43 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Urząd Miasta na innych zdjęciach
Urząd Miasta - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet