| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Broni 2
Obiekty w okolicy
Dowkontta 2
32
m
Radom
Broni 1
40
m
Radom
Broni 4
63
m
Radom
Planty 5a
72
m
Radom
Poniatowskiego 6
79
m
Radom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Broni 2

Zbudowano: 1923-26
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Funkcja mieszkalna?
2012-01-01 22:40:22 (14 lat temu)
Jerzy51
 
Do Jaroslaw Dubowski;Prawie wszystkie budynki na Plantach wybudowane dla pracownikow przedwojennej Fabryki Broni pelnia do dzis funkcje mieszkalna .W niektorych budynkach na parterze uslugi dla ludnosci .i sklepiki .
2013-12-24 07:50:29 (12 lat temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Elewacja frontowa (z beczką) należy do wkomponowanego budynku Andrzeja Dowkontta 2. Proszę wnieść korektę wszystkich zdjęć dotyczących tego budynku. P.S. dodałam znacznik obiektu na mapę, pozdrawiam ;)
2024-11-14 15:49:08 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Nemezis:
Zgodnie ze słuszną uwagą dopisałem Dowkontta przy wszystkich. Przy swoim: sama dopiszesz?
2024-11-14 16:09:58 (rok temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do yani: Tak, już poprawiłam, dziękuję.
2024-11-14 16:21:22 (rok temu)
yani
 
do Nemezis:
:)
2024-11-14 16:21:41 (rok temu)
do yani: "Przepiłowaliście" budynek na 3 części : )
2024-11-15 12:42:47 (rok temu)
yani
 
do Rafał T :
To jednak sprawka urzędników...:)
Przy okazji pytanie: części tego budynku są różnie określone - Broni jako kamienica, a Dowkontta i Poniatowskiego jako blok mieszkalny. Powinno być ujednolicone, chyba wszystkie części jako kamienice?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2024-11-15 13:06:20 (rok temu)
do yani: Ten też podzielili na 3, a najdłuższym blokiem w mieście był
Wyglądają jak kamienice - pełnią fukcję blokuów - może "inne".
2024-11-15 13:11:36 (rok temu)
do yani: Było niedawno zdjęcie garaży z numerem na każdym z nich - też do podzielenia ? Czy zachowujemy budynek w całości z kilkoma adresami w nazwie, czy tniemy według mapy ?
2024-11-15 13:15:31 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Rafał T :
Dobre pytanie... Ale nie można uogólniać. Tu chyba dobrze, że podzielone, bo każda część stoi przy innej ulicy i każdą można sfotografować z osobna.
Ale np. budynek jednolity architektonicznie, który ma 2 adresy i którego nie da się praktycznie na fotografii rozdzielić, powinien mieć te adresy złączone. Np. jak tu:
2024-11-15 13:22:19 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Broni 2 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet