| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (24)
Obiekty w okolicy
Gajowa 75
35
m
Radom
Niepubliczne Przedszkole Specjalne...
41
m
Radom
Młodzianowska 71
70
m
Radom
Wiejska 70
84
m
Radom
Wiejska 72
91
m
Radom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+4 głosów:5
Fotopiesek :)
2012-01-30 19:06:11 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
Klimat jak we Wrocławiu na Sielskiej, na Kozanowie ;)
2012-01-30 19:07:30 (14 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do pawulon: Nie wiem czy tak sielsko mieszkać obok blokowiska : )
2012-01-30 19:34:44 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Sielsko nie jest, ale fakt że gdybym nie zobaczył że to Radom, to na 99% opcjonował bym za Sielską we Wrocławiu. Wypisz, wymaluj, taki sam widok ;)
2012-01-30 19:37:29 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:6
do Rafał T : Trochę inne ujęcie ale ogólnie podobne Kiedyś nawet te wieżowce z tyłu miały podobny kolor do tych w Radomiu ;)
2012-01-30 19:44:20 (14 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do pawulon: Równie dobrze mógłby to być stary Chełm a w tle ten nowy ... w Gdańsku. Sądzę że taki mix jest szerzej widziany w Polsce.
2012-01-30 19:48:36 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do pawulon: To jest lepsze
2012-01-30 20:14:26 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do † Yanek: Ale we Wrocławiu te kilka domków przy Sielskiej znajduje się wewnątrz blokowiska. Taka enklawa w nowym osiedlu ;)
2012-01-30 19:53:07 (14 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do pawulon: Aaaaa, to co innego :)
2012-01-30 19:59:44 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
do Neo[EZN]: Duuuuuużo lepsze. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Admin, takie rzeczy - wstyd:). Minus dla Pawulona za ten link ode mnie.
2012-01-30 20:20:42 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:9
do Danuta B.: Dajcie mi chusteczkę bo się popłakałem :(
2012-01-30 20:42:02 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 14 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet