| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica 25 Czerwca
2
4
5
5/9a
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
32
27
29
32
33
34
Więcej (44)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica 25 Czerwca

Dawniej: 1 Maja / Wysoka
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678następna
Nemezis
 
Nie ma nr 75b, który to jest?
2024-07-06 17:53:49 (rok temu)
Nemezis
 
Ponawiam weryfikację, nie ma nr b, jest tylko 75 (z lewej) i 75a (w środku). Proszę ADM o reakcję.
2024-08-31 16:55:22 (rok temu)
Jacy
 
do Nemezis: Jesteś jeszcze gdzieś w centrum?
2024-08-31 17:19:19 (rok temu)
Nemezis
 
do Jacy: Póki co dodaję zdjęcia.
2024-08-31 17:20:31 (rok temu)
Jacy
 
do Nemezis: Rzadko kiedy odwiedza nasze skromne progi tak zacny fotograf 😉 A ja tutejszy ...
2024-08-31 17:21:58 (rok temu)
Nemezis
 
do Jacy: Nie jestem fotograf tylko amatorka i staram się dodawać zgodnie z geoportalem. Radom nie jest taki skromny.....
2024-08-31 17:25:34 (rok temu)
Nemezis
 
do Jacy: Jak jesteś ADM to popraw te adresy, bo są dwa rożne.
2024-08-31 17:26:16 (rok temu)
Jacy
 
do Nemezis: Ok. Jeśli nikt tego wcześniej nie poprawi zeobię to wieczorem
2024-08-31 17:44:12 (rok temu)
Nemezis
 
do Jacy: Dziękuję.
2024-08-31 17:47:09 (rok temu)
Jacy
 
do Nemezis: Powinno być już dobrze
2024-08-31 21:12:53 (rok temu)
Nemezis
 
do Jacy: Dziękuję.
2024-08-31 21:43:54 (rok temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Proszę ADM o korektę adresu obiektu na 25 Czerwca 33.
2024-11-14 11:18:59 (rok temu)
pawulon
 
do Nemezis: Zadanie wykonane ;-)
2024-11-14 11:23:58 (rok temu)
Nemezis
 
do pawulon: Dziękuję.
2024-11-14 11:26:20 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do pawulon: Panowie ADM zanim coś zmienicie wstrzymajcie się z usuwaniem starych adresów. Wiele jest nowych w Sródmieściu, na Ustroniu - podzielone duże jednostki. Eliza sprawdza pewnie w/g geoportalu a tam same nowe.
2024-11-14 17:55:27 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Rafał T :
No, ale chyba o to chodzi aby uaktualniać adresy na nowe?
2024-11-14 18:39:16 (rok temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Rafał T : No i na takie zmieniamy. Jak chcesz, to podopisuj dawne adresy, skoro jesteś pewien że takie były. Jeśli nie, to zostają tylko obecne.
2024-11-14 18:42:24 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do pawulon: Miałem na myśli dawną nazwę - przepadła/y.
2024-11-14 18:52:39 (rok temu)
pawulon
 
do Rafał T : Tu był tylko zmieniany numer z 35a na 33, dawnej nazwy nie ruszałem (jeśli była).
2024-11-14 19:04:06 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
"To nie spełnia tych wymogów" - mógłbyś dokładniej podać?
2024-09-22 16:21:59 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Przypisałabym raczej do pomnika niż fontanny, która tu widać w części.
2024-09-22 19:26:25 (rok temu)
max
 
+1 głosów:1
@Rafał T: Nie usuwaj pojedynczych zdjęć obiektów. Są jakie są ale są jedyne. Poczekaj aż się pojawią inne albo sam coś pstryknij i wtedy wyrzucaj wymieniaj ...
2024-09-22 19:30:30 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Piotruś pokaż mi swoje zdjęcie gdzie w taki sposób pokazałeś główny obiekt do którego przypisane jest zdjęcie. Obstawiam że nie znajdziesz.Co do wymogów - prawidłowo naświetlone, przemyślanie skadrowane.
2024-09-23 20:36:56 (rok temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
do max: Wedle życzenia jest nowa fotka, może więc reasumpcja głosowania ?
2024-11-20 16:25:45 (rok temu)
max
 
do Rafał T : Tu ta sama uwaga co pod zdjęciem
2024-09-23 20:46:01 (rok temu)
do Rafał T : Zacznę od "Piotruś" dawno do mnie tak na fp nie mówili. Podniosłeś mnie na duchu więc mogę zostać na następne 13 lat, na nie szczęście dla ...... :-). Serio, dałeś powód cały paragraf który mówi to i to i tp. Po drugie nie wszyscy mają wypasione aparaty, komórki no i pogoda. To co napisała Zosia zrobić obiektem widoczny pomnik.
2024-09-23 21:01:10 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Jak mi się takie "zrobi" do do kosza idzie. Jeśli wybieram się na focenie to praktycznie wszystko idzie na stronę, jeśli idę coś załatwiać na mieście i zabieram aparat bo może coś się trafi to większość ląduje w koszu dlatego że mi się spieszyło.
2024-09-23 21:08:32 (rok temu)
da signa
 
+6 głosów:6
do Rafał T : Zauważ, ze zdjęcie jest z 2016 i na pewno nie było wykonane zgodnie z wymogami FP . Zostało zamieszczone jako "pasujące" do tego akurat miejsca i jakoś je trzeba było przypisać. Myślę, że to dobrze, że ludzie udostępniają swoje stare fotki, które może nie są najpiękniej skadrowane, ale są niepowtarzalne, bo w czasie cofnąć się jeszcze nie potrafimy.
2024-09-23 21:23:51 (rok temu)
do da signa: Jak napisała Zosia pasuje do pomnika.
2024-09-23 22:48:27 (rok temu)
Askofer
 
+3 głosów:3
do Rafał T : Ani nie pasuje do pomnika ani do fontanny. Ale ja bym zostawił przynajmniej pokazuje wzajemne zorientowanie się względem siebie tych dwóch obiektów . I to jest jedyna zaleta tego zdjęcia.
2024-10-16 23:27:15 (rok temu)
elot360
 
do Rafał T : Na twojej fotce nie ma wody, więc może zostać stara :P

Btw jeśli zdjęcie nie pasuje ani do pomnika ani do fontanny, może warto zdjęcie przypisać po prostu do parku a obiekty pomnika i fontanny dodać do zdjęcia jako notki?
2024-11-20 17:10:02 (rok temu)
do elot360: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-11-20 17:11:36 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do elot360: Tradycyjnie - gdzieby to przypisać, trzeba pomyśleć przed zrobieniem lub dodaniem na stronę. Nie ma wody - tam nie ma fontanny : )
2024-11-20 17:34:31 (rok temu)
pawulon
 
do Rafał T : U ciebie nie ma pomnika ;-)
2024-11-20 17:46:06 (rok temu)
do pawulon: Jest i pomnik : )
2024-11-20 18:22:43 (rok temu)
pawulon
 
do Rafał T : No i woda tam jest ;-)
2024-11-20 18:28:16 (rok temu)
Elizo, podałaś w opisie nie ten link.
2024-09-13 15:02:46 (rok temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
Skoro potrafisz zrobić takie foto to zalinkowane uznać należy za sabotaż : )
2024-11-11 20:38:12 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
Gdyby to z linku było w co najmniej o połowę mniejszym rozmiarze, to by nie raziło tak bardzo...
2024-11-11 21:11:28 (rok temu)
Nemezis
 
do Rafał T : Niestety dużo gorsze, nie tłumaczę się nawet. Pocieszam się jednak, że są tutaj o wiele gorsze i nie doczekały się słów krytyki, jak to ;)
2024-11-11 20:43:02 (rok temu)
Nemezis
 
do Rafał T : Na marginesie wymieniałam pętlę na Gołębiowie I :)
2024-11-11 20:43:39 (rok temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Nie powołuj się na gorsze, jakość dodawanego materiału leci w dół - taki fotopopulizm .Zrobisz lepsze możesz podmienić.
2024-11-11 21:01:49 (rok temu)
Nemezis
 
do yani: Jak będę kolejny raz wrzucę lepsze.
2024-11-11 21:22:14 (rok temu)
Nemezis
 
do yani: Zobacz teraz, zmniejszyłam ile mogłam.
2024-11-11 21:32:35 (rok temu)
yani
 
do Nemezis:
Chyba lepiej, zwłaszcza jak się nie powiększy.
Z pewnością teraz tragedii nie ma.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2024-11-11 22:15:14 (rok temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
Fatalna perspektywa : (
2024-11-12 21:13:13 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
Zdjęcie dosyć duże można przyciąć bez sygnalizacji świetlnej. Tutaj posunąłem się do usunięcia ich w PS - zakłamanie rzeczywistości : )
2024-11-12 21:12:09 (rok temu)
PaPu
 
+3 głosów:3
To pocztówka wydana w 1963 r. przez Biuro Wydawnicze "Ruch" z fot. Z. Kamykowskiego.
2025-06-16 09:23:13 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
2025-09-29 14:15:28 (8 miesięcy temu)
rob3rttc
 
+1 głosów:1
do Woj11: Dla porządku obydwa zdjęcia należy przypisać też do obiektu Radomski Czerwiec 1976. Akurat to zdjęcie już jest ale poprzycinane,
2025-09-30 15:32:07 (8 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Nowy sposób zabezpieczania zdjęć ?
2025-11-12 11:04:50 (7 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do da signa: Albo autoreklama ;-) Takie samo jest zdjęcie profilowe.
2025-11-12 11:05:56 (7 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Zdjęcie profilowe eleganckie :)
2025-11-12 11:14:29 (7 miesięcy temu)
yani
 
do da signa:
Zdjęcie eleganckie, ale bardzo intrygujące tło w tym zdjęciu... Myślę, że stworzone przez sztuczną inteligencję.
2025-11-12 13:38:18 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
71 Dyskusji (ostatnia 7 miesięcy temu)
Radom NN
Fragment ulicy 25 Czerwca, widok na budynek nr 69. Z lewej fragment ulicy Partyzantów.
1931
-
1937
1931
-
1943
1941
-
1965
1960
-
1975
1960
-
1975
2011
-
2017
2011
-
2019
2018
-
2023
2021
-
2024
2024
-
2024
Ulica 25 Czerwca - obiekty i wydarzenia
5 5/9a
50
51
85
następna
Ulica 25 Czerwca w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet