| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Komandosów
2
4
4

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Komandosów

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
+1 głosów:1
PRL par excellence.
2012-01-30 18:42:14 (14 lat temu)
mamik
 
Oba bloki to Komandosów 2?
2012-01-30 18:45:34 (14 lat temu)
do mamik: Właściwie jest to jeden, nieco przesunięty w połowie długości.
2012-01-30 18:56:11 (14 lat temu)
mamik
 
do Rafał T : Wolę normalne numerowanie brama 2, 4, 6 itd
2012-01-30 18:59:05 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Grunt zaczął się osuwać?
2014-01-08 21:24:37 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do WW: Ciekawe kiedy zacznie się sypać żelbet w budynkach . :)
2014-01-09 16:27:33 (12 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Na osiedlu mnóstwo takich konstrukcji, stare kładki żelbetowe sypia się na potęgę.O widzisz dobry temat do sfocenia : )
2014-01-08 21:29:10 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Rafał T : A to jak wszędzie. Na tę kładkę po lewej to pewnie strach wchodzić bo wygląda "podejrzanie". Dobrze to focić bo albo rozbiorą albo wyremontują.
2014-01-08 22:11:48 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Rafał T : To było jedno z efektowniejszych osiedli w mieście, ze zrealizowanym częściowo modernistycznym postulatem rozdzielenia ruchu kołowego i pieszego na różne poziomy.
2014-01-08 23:10:40 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: On się sypie od zakończenia budowy...
2014-01-10 09:26:10 (12 lat temu)
Jerzy51
 
+1 głosów:1
Do Rafał T: Ciekawe jak będą podpierać wieżowce . :)
2014-03-23 06:29:07 (12 lat temu)
Sandomierska 11 ?
2016-04-10 14:11:32 (10 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Syreny 105 od 1972.
2025-08-01 20:39:41 (10 miesięcy temu)
do Rafał T : Odpada. Staram się dopasować. Musi mieć 8 klatek i być na filarach, z przejściem pod spodem. W sumie, to pasuje tylko do Komandosów 4. Po lewej Grenadierów 7/9. Zdjęcie zrobione od strony bloku Gagarina 25. Żaden inny nie pasuje, a tu pasuje idealnie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2016-04-10 14:37:28 (10 lat temu)
do Rafał T : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2016-04-10 14:54:10 (10 lat temu)
do Rafał T : Tak, to Komandosów 4. Ten widok:
2016-04-10 15:16:08 (10 lat temu)
do Rafał C.: Idealny opis.
2016-04-10 17:55:41 (10 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Wygląda że pan fotograf aby podkreślić "ekspresję" zdjęcia użył co najmniej pomarańczowego lub nawet czerwonego filtru. Zwiększył się kontrast uwydatniła się biel a niebo jest praktycznie czarne.
2019-07-07 11:15:03 (6 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski.
2020-05-27 15:30:21 (6 lat temu)
TW40
 
Data początkowa (jeśli chodzi o wózek) może być wcześniejsza - 1972-1973.
2020-05-27 22:31:07 (6 lat temu)
fantom
 
do TW40: Wózek może i starszy bo pewnie odziedziczony po starszym dziecku, ale rowerek w tle to Romet Universal Polo Lux - sprzęt dla wybranych. Przed '74 niespotykany.
2020-05-27 22:52:16 (6 lat temu)
do TW40: Ten teren na zdjęciu lotniczym z 1973 to jeden wielki plac budowy, a widoczny blok był w połowie wybudowany. Tu są drogi i chodniki, blok zasiedlony, więc Tereska ma chyba wózek po starszej siostrze:)
2020-05-27 23:32:40 (6 lat temu)
TW40
 
do rob3rttc: Czyli wózeczek po tej dziewczynce siedzącej na barana i wszystko się zgadza - ca 1974-1975 r...
2020-05-28 00:47:52 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 10 miesięcy temu)
Ulica Komandosów - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet