| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Północna
1
6
8
10
14
20
30
34
36
38
40
54

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Północna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Rafał C.
 
+1 głosów:1
W Radomiu nie ma miejsca o nazwie Łysa Góra. to fotka z innego miejsca
2014-02-28 23:29:44 (12 lat temu)
Jerzy51
 
+1 głosów:1
Do Rafał C : Jest pod Radomiem ,a właściwie była . Okolice obecnej ul. Zietalow .Miejsce pochowku zbiorowego w czasie epidemii XVIIIw, W czasie II wojny rozstrzelano tam kilka osób. Po wojnie kopalnia piachu . Odkopano sporo kości ,ale oficjalnie nic nie podano do wiadomości. To było w okresie budowy nowej garbarni na Gołębiowie . Przed chwila rozmawiałem telefonicznie z kolega który tam mieszka .
2014-03-01 08:58:49 (12 lat temu)
Jerzy51
 
+1 głosów:1
Obok Radomia było miejsce zwane Łysą Górą znajdujące się między Starą Wolą Gołębiowską a Gołębiowem. Wzniesienie to zostało wykorzystane jako kopalnia piachu do lat 70-tych. Jak nadmieniłem w poprzednim komentarzu było to miejsce pochówku zbiorowego w XVIII wieku. W okresie wojny (1939-45) jeszcze stał tam na szczycie drewniany krzyż, został zniszczony po wojnie. W czasie wojny w gospodarstwie Stara Wola Gołębiowska, obecny numer 127 (kilkakrotnie numery były zmieniane) stacjonowało dowództwo niemieckie. Zaznaczyłem to miejsce na mapie Google, umieściłem na hostingu: .
Innej identyfikacji do tego zdjęcia w stosunku do Radomia nie odnajdziemy. Nie wiem czy jest to zadowalające dla Adminów portalu.
Pozdrawiam, J.
2014-03-04 19:25:45 (12 lat temu)
Jerzy51
 
+1 głosów:1
do Rafał T: A czy istnieje możliwość oznaczenia tego miejsca na mapie? Ja oznaczyłem i wrzuciłem na hosting, jednak na hostingu nie wiadomo ile będzie, tzn przez jaki czas.
2014-03-05 10:55:14 (12 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: Dopisałem do Północnej, a komentarz Jerzego do opisu fotki.
2014-03-04 20:31:38 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Ulica Północna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet