| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Ulica Wyścigowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Bardzo podobne do tych na Lubuskiej we Wrocławiu.
2014-02-18 22:19:04 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Wielka płyta - to zapewne projekt typowy.
2014-02-18 22:57:48 (12 lat temu)
Znów miasto zubożało o kilka drzew : (
2014-02-18 20:29:14 (12 lat temu)
pawulon
 
do Rafał T : To będą TBS-y, opis inwestycji na
2014-02-18 20:39:44 (12 lat temu)
do Rafał T : We Wrocławiu ostatnio ich bardzo dużo powycinali nad Odrą bo ponoć przepisy przeciwpowodziowe tak nakazują robić :(
2014-02-18 20:56:35 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Powrót do okien narożnikowych i dobrze, bo urozmaicają fasadę i dają więcej światła.
2015-01-19 11:41:57 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Mieszkania z widokiem na park ;-) Mamy tu porośnięte roślinnością sztuczne wzgórza, jest nawet sadzawka. Jak się dobrze przyjrzeć to dostrzeżemy pozostałości kultury materialnej byłych i obecnych mieszkańców. Rafale, czy ja dobrze widzę, że w blokach zainstalowano klimatyzację we wszystkich mieszkaniach ?
2015-05-20 14:57:42 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Dobrze widzisz, a krajobraz po byłej bazie firmy budującej obwodnicę.Widok z balkonów będzie niebawem na kolejne bloki.
2015-05-21 12:03:51 (11 lat temu)
Rafał T
 
+4 głosów:4
Zosiu to jest TEN fotopiesek ; )
2015-05-20 14:12:03 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Rafał T : Brawo, w końcu się udało :) Zdradź nam jeszcze jego imię.
2015-05-20 14:28:00 (11 lat temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: To jest Scottie, reaguje też na Skoti ; )
2015-05-21 09:54:38 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Wygląda bardzo sympatycznie, choć tu ma nieco naburmuszoną minę ;)
2015-05-21 10:02:35 (11 lat temu)
Snobizm , marnowanie terenu!, wjazdy, każdy ciąg domków ma swoją drogę? nie mogło być jednej dla obu stron?
2017-09-17 19:31:31 (8 lat temu)
do Dariusz Łukasik: We Wrocławiu mamy coś podobnego na ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej ale u nas ten dziwoląg jest pewnie spowodowany tym, że jedna uliczka należy do Wrocławia a druga do gminy Kobierzyce - po prostu przebiegają wzdłuż granicy miasta i gminy :)
2017-09-17 19:39:07 (8 lat temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Kargule i Pawlaki : )
2017-09-18 18:59:58 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ;-) Czyżby to Twój Rafale ?
2020-05-03 19:20:19 (6 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To jego drugi występ na FP.
2020-05-03 21:37:28 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ;-)
2020-05-03 19:21:09 (6 lat temu)
Mam nadzieje Rafale że powròcilesz na pelny etat...😀
2021-09-27 12:41:14 (4 lata temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
do vetinari: Jeszcze nie, wciąż mam prace budowlane w domu i do sieci podłączam się tylko z nagłych wypadkach - wtedy zaglądam na FP.
2021-09-27 12:45:31 (4 lata temu)
do Rafał T : No to trzymam👍🍻 kciuky że Ci się udaly ty prace jak najszybciej.
2021-09-27 12:47:22 (4 lata temu)
max
 
+2 głosów:2
To jedyne zdjęcie tego sklepu. @Rafał T - wrzuć jakiekolwiek lepsze i to możesz usuwać.
2024-09-22 18:18:15 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do max: Zdjęcie nie na 6 ale jak dla mnie spełnia wymogi FP. Przydałby się obiekt sklepu aby go albo przypisać albo chociaż zaznaczyć na zdjęciu. Czynię to za admina z Radomia.
2024-09-22 19:22:32 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do max: Mam biegać po mieście poprawiając foty Awerta ?
2024-09-23 20:32:07 (rok temu)
max
 
+2 głosów:2
do Rafał T : Nie. Ale dopóki jest jedyne, choćby kiepskie, to nie usuwaj. Będzie więcej to zostawimy lepsze.
2024-09-23 20:39:11 (rok temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Wyścigowa - obiekty i wydarzenia
30b 30c
85a
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet