| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Inżynierska
1b
9
12

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Inżynierska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jerzy51
 
+1 głosów:1
Do Rafał T : Za tym budynkiem był teren mleczarni . Wjazd wzdłuż ogrodzenia Zakładów Mięsnych .
2014-01-26 10:58:26 (12 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
Koś pytał ile drzew wycięto w Starym Ogrodzie. W tym fragmencie parku tyle
2014-02-22 20:28:33 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do Rafał T: Dobrze ,ze nie wycieli z rozpędu slupów oświetleniowych . Moze jeszcze wytną :))
2014-02-22 20:48:43 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Brawa dla tych ktorzy uwieczniaja ginace widoki To jest park przed wycinka Gdzie beda mialy gniazda ptaki i wiewiorki Czy ktos pomysli o powieszeniu budek legowych roznych typow Pamietam ten park od dziecka nie myslalem ze zobacze jego zniszczenie
2013-12-12 17:17:30 (12 lat temu)
jurek59
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: A co będzie w zamian parku w tym miejscu? Blokowisko? W komentarzu "kompleksowe prace rewitalizacyjne" polegające na wycince drzew - dziwne
2013-12-12 17:27:10 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:2
do jurek59: Może chodzi o to że powycinano samosiejki, i powycinano nadmiar drzew. To przecież park a nie las.
2013-12-12 17:29:22 (12 lat temu)
jurek59
 
+1 głosów:1
do pawulon: Może, bo wcześniejszy wpis Jurka 51 delikatnie mówiąc niepokojący
2013-12-12 17:38:49 (12 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
Trwa rewitalizacja krytykowana przez większość mieszkańców pod topór idzie ok 200 drzew starych i chorych , takich jest większość w parku zaniedbanym przez kilkadziesiąt lat (fotki jeszcze w aparacie).
2013-12-12 17:47:10 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Zaniedbanie a naturalny wzrost drzewa przez 70 lat to roznica Nie jestem specem ale powinno sie wycinac te drzewa ktore sa naprawde chore a nie te ktore stoja na trasie np,wytyczanej alejki Dawny Stary Ogrod 19 w,mial alejki wijace sie Powinno dazyc sie do form naturalnych przyjemniejszych dla oka milosnika przyrody i natury Popatrzcie na zdjecie parku 1970r, W 2018 zobaczycie kostke obrzeza lawki male drzewka i tablice z napisem najstarszy park w Radomiu po operacji bez narkozy
2013-12-12 18:50:05 (12 lat temu)
Jerzy51
 
+1 głosów:2
Do Rafal T;Zaniedbane moga byc alejki kosze na smieci brak ubikacji ale drzewa rosna i nie potrzebuja zbytniej opieki Rosna same chyba ze przeszkodzi im wandal lub ludzka bezmyslnosc i zbytnia pewnosc o swojej nieomylnosci To co w innych miastach byloby duma zostalo zniszczone po raz kolejny Park byl bardzo zniszczony w czasie wojny przez Niemcow
2013-12-12 19:02:27 (12 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: Nie jestem zwolennikiem wycinki-demolki,park można było jakoś "ucywilizować" systematycznie. W "Leśniczówce " widziałem na drzewach wywieszone "podziękowania" dla konserwatora zabytków.
2013-12-12 19:54:32 (12 lat temu)
Jerzy51
 
+1 głosów:1
Do Jurek 59 ,Pawulon ,Rafal T nie wiem gdzie mieszkacie ,jestem jutro 14 go o11 rano w tym miejscu poznamy sie To nie jest zart Jestem i czekam na odpowiedz do 9 rano Zaryzykujcie ze mna warto porozmawiac
2013-12-13 21:35:39 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: Ja jestem z Wrocławia, więc odpadam, za daleko na wyskok na pogawędkę ;)
2013-12-13 23:23:16 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do pawulon: Daleko jak daleko, ledwie... gdzieś.... 330 km....Przecież sobota... wolne.. Ja nie dam rady, dość potężne śniegi w drodze, na północ odemnie, więc się nie ruszam.
2013-12-13 23:26:27 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do esski : 330 km po Polsce to pewnie jak 1000 km w USA.
2013-12-13 23:30:33 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Zależy... oj zależy... Na codzień borykamy się z poważnymi korkami... odcinek z O'Hare do centrum miasta - 20 mil/30km w porze nocnej spokojnie kkożna zrobić w 15 minut, ale... od 6.30 do 9.00 rano i popołudniem nie zrobisz tego szybciej jak 90minut,,, często gęsto 2 godziny... Najdłużej jechałem tym odcinkiem 3 godziny, Wszystki autostrady w tym mieście są w porze dojazdu do i z pracy poważnie zatkane, Poza aglomeracjami wszelkiego rodzaju... spoko... Chicago- Nowy Orlean 900 mil/1500km robię w 12-13 godzin.
2013-12-13 23:53:34 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do esski : Kto ma wolne to ma, ja zasuwam od rana do...... tego nikt nie wie ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-12-14 00:04:28 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Spotkajmy sie przy zdjeciach Rafala T, z wycietymi drzewami Mam nadzieje ze niebawem beda dostepne Najlepszego,
2013-12-14 06:19:19 (12 lat temu)
jurek59
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: Dziękuję za zaproszenie. Niestety praca i odległość. Z Gorzowa Wlkp. trochę daleko. Może do następnego razu
2013-12-14 09:25:38 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Spacerowalem po parku dosyc dlugo Widok jest zalosny Ludzie przechodzacy niezbyt dobrze ,mowiac delikatnie wypowiadaja sie o tych ktorzy zadecydowali o rewitalizacij P, Stanik z ul,Nowospacerowej doslowne plakal Pamietal park przedwojenny i nasadzenia w 1947r, w miejsce wycinki wojennej W ramach rewitalizacji wycieto drzewa ktore oparly sie okupantowi Pnie ich mialy ok,160 cm przy podstawie i nie mialy przebarwien ani sladow prochna Firma wycinajaca umie sie maskowac i zrobic swoje ,
2013-12-14 14:58:14 (12 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
W latach 70-tych mieszkałem na Nowospacerowej, cała dzieciarnia przychodziła rano zobaczyć jaki kolor ma Mleczna, która była jednym wielkim ściekiem.Kolor rzeczki zależał od koloru produkowanej skóry w garbarni na Zamłyniu, o tej
2011-11-19 18:17:49 (14 lat temu)
Rena
 
+1 głosów:1
Tak to się zgada , a kawałek dalej pięknie wymurowanym kanałem dokładały Zakłady Mięsne.
2013-03-17 20:21:11 (13 lat temu)
Rena
 
do Rena: powinno być zgadza
2013-03-17 20:21:59 (13 lat temu)
Jerzy51
 
To byla szkola podstawowa nr 15 Religia dla katolikow byla normalnie w szkole zostala zniesiona kiedy chodzilem do 2 klasy tej szkoly podstawowej Pod pokojem nauczycielskim odkopano w czasie remontu jakies szkielety z czasu wojny
2013-12-02 17:11:30 (12 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
"Twoja" szkoła, to zapewne gdzieś w okolicy mieszkałeś, ja jakiś czas na Nowospacerowej
2013-12-03 13:21:40 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Od urodzenia mieszkam na Lamanej od Chlodnej
2013-12-03 15:14:19 (12 lat temu)
dysia
 
+1 głosów:3
No tak , dziura w ziemi na pięć z plusem,
czy to nie przejaw nadgorliwości dokumentacyjnej ?
2013-12-03 15:20:42 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do dysia: To nie jest pusta dziura w ziemi. To wyłaniające się z otchłani pozostałości budynku. I teraz każdy z oceniających ma inne wyobrażenie o jego wyglądzie. A po dodaniu komentarza o odnalezionych szkieletach atmosfera wzrosła ;))
2013-12-03 15:39:44 (12 lat temu)
do Rafał T : Tutaj masz "sąsiada" z Chłodnej
2013-12-04 19:01:39 (12 lat temu)
mamik
 
+5 głosów:5
do dysia: Kompletny brak zrozumienia misji FP
2013-12-04 20:18:02 (12 lat temu)
Rafał T
 
+7 głosów:7
do mamik: Dysia tak ma. Dla niej to dziura - dla mnie historia. gdyby nie wykopy w parku pewnie zapomniałbym ze tam była szkoła. A tak na boku, to dziura jest w d...
2013-12-04 20:27:43 (12 lat temu)
dysia
 
+2 głosów:7
do mamik: Mamiku a może chodzi o to że wcale Wam nie zależy na merytorycznym rozwoju witryny, wznoszeniem jej ponad przeciętność, Wam potrzeba jak najwięcej zdjęć, komentarzy, nowych uczestników i, co najważniejsze: odsłon. Dbałość, staranność, dokładność tu nie mają żadnego znaczenia, wszystko może być beznadziejne - byleby licznik gógla kręcił się coraz szybciej.
Powiedz czy tak ?
2013-12-04 20:58:29 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+5 głosów:7
do dysia: No, moja droga tu już chyba przesadziłaś. Mnie i pewnie nie tylko mnie, takie dictum obraża. Sporo osób wkłada masę pracy aby tu było lepiej, ciekawiej i poprawniej.
2013-12-04 21:16:40 (12 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:6
do dysia: Tyle stron w internecie a Ty akurat tutaj musisz wylewać swoje frustracje.
2013-12-04 21:25:34 (12 lat temu)
dysia
 
+2 głosów:3
do ZPKSoft: mamik +4 / -1 głosów:5
Proponuję całą dyskusje przenieść na forum.
2013-11-06 18:07:03 (godzinę temu)

pawulon
do mamik: Forum nie nakręca nam koniunktury ;)
2013-11-06 18:18:10 (godzinę temu)
źródło:
2013-12-06 15:32:04 (12 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:6
do dysia: Weź znajdź sobie inne forum Zygmuncie. Po takim przedstawieniu już nie mam wątpliwości że to Ty.
2013-12-06 15:36:26 (12 lat temu)
Jerzy51
 
Do Rafał T; Czy takie ogołocenie z drzew tego fragmentu parku to jest "rewitalizacja " ? Super zdjęcie porównawcze . Cały park jest tak ogolony .
2014-02-22 20:43:53 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 12 lat temu)
Ulica Inżynierska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet