| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Metalowa
1
11

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Metalowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jerzy51
 
Na budynku zabytkowy kierunkowskaz wiatru z 1921r .
2014-12-15 18:30:36 (11 lat temu)
pawulon
 
Wygląda jak hala dawnej zajezdni tramwajowej, ale w Radomiu tramwaje nie było, choć plany były i nawet jeszcze są
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2014-12-15 18:34:28 (11 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
To nie będzie dzisiejsza Żeromskiego?
2012-02-06 10:52:34 (14 lat temu)
Nie mam pojęcia - Radomia unikam jak ognia...
2012-02-06 10:56:19 (14 lat temu)
Nigdy w Radomiu nie była, ale ul. Żeromskiego jawi mi się na naszej stronie jako główna w mieście. A na zdjęciu ewidentnie nastawnia kolejowa przy torowisku, czyli gdzieś na uboczu miasta. Może ta, może podobna , niejedna na pewno była.
2012-02-21 19:09:41 (14 lat temu)
WW
 
do bonczek_hydroforgroup: Jakoś nie możemy się doczekać opinii Rafała T!
2012-02-21 18:19:49 (14 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Przez Radom tylko przejeżdżałem samochodem,a wygląda,że to okolice stacji Radom Wschodni obok istotnie jest początek ulicy Żeromskiego.
2012-02-21 19:35:40 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do mamik: Otóż to, Danuta nie wdrożyła się dostatecznie w temat. Ja jestem niemal pewien, że to jest miejsce dzisiejszego wiaduktu Żeromskiego / Lubelska.
2012-02-21 22:47:57 (14 lat temu)
do mamik: Pod wiaduktem na Żeromskiego/Lubelskiej jest nastawnia, niestety nie sfocona ze względu na kiepskie światło, czekam aż Ziemia ustawi się odpowiednio do Słońca na mapu jest widoczna . Dalej na wschód jest jeszcze jedna ale raczej auto by tam nie dotarło.
2012-02-22 13:26:44 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do WW: Rzeczywiście, kajam się. Ul. Zeromskiego nie była dodana do naszej mapu, a na szukanie w inych oknach akurat nie miałam czasu.
2012-02-21 22:54:01 (14 lat temu)
do Danuta B.: Nie dodaję ulic do mapu, jest dużo takich , które rozwój miasta podzielił ma kawałki a nazwa została jedna. Znacznika liniowego nie da się podzielić na części, więc puki co nie ma żadnej.
2012-02-22 15:55:42 (14 lat temu)
mamik
 
do Rafał T : Samochodem tam nie dotarłem ;-) Tak czy inaczej to chyba stacji Radom Wschodni? Wskazuje na to napis na budynku.
2012-02-22 13:30:20 (14 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Jest sfotografowana na zumi.pl, z góry zresztą - kształt dachu identico taki sam, zakładając że nie było wtedy wiaduktu to jest to miejsce...
2012-02-23 09:01:35 (14 lat temu)
do mamik: Myślę o aucie na zdjęciu, będę szedł do pracy to sfocę jakkolwiek to jakieś 200m od firmy.
2012-02-22 13:33:59 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Wydaje mi się, że widziałam to zdjęcie kilka dni temu, nawet dawałam link do archiwalnego.
2012-02-28 19:36:19 (14 lat temu)
mag
 
Od lewej:
- niewidoczny tor manewrowy, bocznica (istnieje ?),
- linia 8 (Warszawa Zachodnia) jeden tor,
- linia 26 (Łuków) dwa tory,
- tor manewrowy (łączy Radom - Radom Wschodni).
2012-10-09 19:42:43 (13 lat temu)
Lewy tor manewrowy biegnie dziwnym łukiem i w okolicy ul.Struga łączy się ponownie z linią nr 8, zapewne dalej biegnie do elektrociepłowni.
2012-10-10 11:23:39 (13 lat temu)
mag
 
Tor, o którym piszesz, to niewidoczna tu bocznica do EC (bez połączenia z linią 8). Ja wspomniałem o zarośniętej bocznicy do widocznego na foto placu (po lewej).
2012-10-10 19:25:23 (13 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+4 głosów:4
do Rafał T : Przerzuciłeś dobrze zwrotnice?
2012-10-10 12:00:39 (13 lat temu)
To gdzieś przy dzisiejszej Domagalskiego, za ruinami widać wagony.
2015-12-21 20:57:17 (10 lat temu)
esski
 
do Rafał T : Czy to co widać istnierje? Stoi w tym miejscu cokolwiek, do czego można byłoby dopisać...?
2015-12-21 20:59:02 (10 lat temu)
do esski : Poprawka.Katedrę widać od południowego wschodu więc może to być gdzieś tu lub na terenie dzisiejszych ZNTK
2015-12-21 21:23:56 (10 lat temu)
esski
 
do Rafał T : Wrzuciłem do Szymańskich, te trzy okna w szczycie dość podobne, chyba że w tym rejonie miasta większość takich hal miała podobnie wykonane trzyokienne szczyty, U nas we wrocku, to co pozostało, wygląda ciut inaczej.
2015-12-21 21:31:30 (10 lat temu)
do esski : Może być, to budynki dawnej odlewni.
2015-12-21 21:34:28 (10 lat temu)
Jacy
 
Radom ul. Daleka przy torowisku
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2019-04-11 20:46:22 (7 lat temu)
Jacy
 
+2 głosów:2
Odnaleziono drugi z trzech fragmentów pomnika
2021-03-23 20:43:16 (5 lat temu)
do Jacy: Dzięki za pomoc. Przypisałem do stacji Radom Wschodni. Ze zdjęć w artykule wynika, że to chyba będzie najbliżej.
2019-04-11 22:03:02 (7 lat temu)
deriush
 
Wygląda jak dróżniczówka.
2022-07-31 18:46:14 (3 lata temu)
do deriush: Możliwe, mogła tu być przed wybudowaniem wiaduktu.
2022-07-31 18:52:27 (3 lata temu)
deriush
 
do Rafał T : Trochę podobne i tak mi się skojarzyło
2022-07-31 20:38:34 (3 lata temu)
2022-07-31 21:06:27 (3 lata temu)
deriush
 
do Rafał T : Wiem, że mierzę się z prawdziwym znawcą architektury drewnianej a jedyne co mi przychodzi do głowy to (ale to już cegła)
2022-07-31 21:15:40 (3 lata temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
Czy ktoś może przenieść tu zdjęcia z budowy będące w galerii starego wiaduktu ?
2024-09-12 21:27:23 (rok temu)
ylooC
 
do Rafał T : Przeniesione... co tam masz do sprzatania jeszcze w Radomiu dawaj....
2024-09-12 21:34:06 (rok temu)
do ylooC: Jakoś to powoli ogarnę, mam czas nie pracuję.
2024-09-12 21:37:39 (rok temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Metalowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet